Ekologický čistič BioClean (koncentrát) - CD Vet

Neohodnotené
 
 

Univerzálny, ekologický čistiaci prostriedok z prírodných rastlinných tenzidov pre intenzívne čistenie a odmastňovanie. Ocenia ho hlavne majitelia domácich zvierat.

od €10,63
Značka CD Vet
Kategória Ekologické upratovanie
Zvoľte variant
Kód tovaru CDV3682 Objem: 100 ml 3 - 7 dní €10,63
   
Kód tovaru CDV3683 Objem: 500 ml 3 - 7 dní €18,59
   
Kód tovaru CDV3721 Objem: 5000 ml 3 - 7 dní €94,78
   
 

Vysoko koncentrovaný univerzálny čistič – na odstraňovanie odolných škvŕn a nečistôt

cdVet Ekologický čistič BioClean (koncentrát) je univerzálny, ekologický prostriedok z prírodných rastlinných tenzidov pre intenzívne čistenie a odmastňovanie.

Odstraňuje – Napr. olej, tuk, živicu, vosk, nikotín, ceruzku, prepisovačku, fixky, atrament, sadze, hmyz, krv, bielkovinu, dechtové škvrny, krém na topánky, kávu, čaj a škvrny od vína. Vhodný k čisteniu povrchov a predmetov z kovu, ocele, železa, umelej hmoty, laku, dreva, gumy, kameňa, keramiky a porcelánu, skla, ale i k čisteniu textílií, kobercov, čalúnenia a mnohých ďalších.

Použitie – Majitelia psov a mačiek oceňujú BioClean predovšetkým pri odstráňovaní nepríjemných škvŕn a fľakov od moču a exkrementov, zvratiek a krvi (háranie) z koberca, gauča alebo autosedačiek. V domácnosti umyje BioClean záchodovú misu, podlahu (kvapnutím do mycej vody), dvere, rámy okien, psie a mačacie misky. V kuchyni umyje skrínky, stôl, pekáče, mikrovlnku, rúru a iné mastnoty. Z automobilu umyje BioClean nalepené mušky (predné sklo, kapota, maska), čiernu špinu z kolies auta (od brzdových doštičiek) a pár kvapiek do ostrekovača prispieva k lepšej viditeľnosti z auta (umyje predné sklo od mušiek a sadzí z dieselových aut, ktoré s vodou tvoria mastný film).

V odchovoch zvierat (stajne, koterce, dojárne mlieka, voliéry, mačacie toalety) odstráňuje BioClean živnú pôdu pre patogény. Tým je posilňovaná biologická rovnováha zdravého ustajnenia, čo znižuje podnety k ochoreniam zvierat. BioClean je biologický odbúrateľný (nezaťažuje životné prostredie) a je schválený taktiež pre čistenie a umytie v potravinárstve (stoly, podlahy, stroje). BioClean odmastňuje a umýva materiály všetkého druhu, nepoškodzuje kovy, plasty, gumu ani laky a nezanecháva lepkavé stopy.

Tip: U veľmi odolných škvŕn na oblečení škvrny najskôr ošetrite neriedeným casaCare BioCleanom a potom perte ako ste zvyknutí. Pred použitím prosím vyskúšajte znášanlivosť materiálu na skrytom mieste.

Zloženie
Obsiahnuté látky: 5–15 % aniontové tenzidy.

Upozornění: Z legislativních důvodů se u nových šarží tohoto produktu změnila barva. Kvůli bezpečnosti při používání čisticích prostředků v domácnosti nyní obsahuje BioClean modré potravinářské barvivo, aby nebyl lehce zaměnitelný za nápoj/potravinu.

Varování
Dráždí kůži.
Způsobuje vážné podráždění očí.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít.
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.