Doprava a platba

Doprava zdarma: Pri nákupe nad 45 €

 Zásielky do hmotnosti 5 kg Platba vopred Dobierka
Slovenská pošta nákup do 45€ - Na poštu 2,59 € 3,19 €
Slovenská pošta nákup nad 45€ - Na poštu ZADARMO ZADARMO
Slovenská pošta nákup do 45€ - Na adresu 3,17 € 3,77 €
Slovenská pošta nákup nad 45€ - Na adresu ZADARMO ZADARMO
Zásielkovňa nákup do 45 € 1,80 € 2,40 €
Zásielkovňa nákup nad 45 € ZADARMO ZADARMO
Kuriér GEIS nákup do 45 € 3,05 € 3,77 €
Kuriér GEIS nákup nad 45 € ZADARMO ZADARMO

 

Zásielky nad hmotnosť 5 kg Platba vopred Dobierka
Kuriér GEIS nákup do 45 € 3,05 € 3,77 €
Kuriér GEIS nákup nad 45 € ZADARMO ZADARMO

 

1. Doručenie Slovenskou poštou - Na poštu

Slovenská pošta - Na poštu znamená, že zásielka bude uložená na Vašej pošte po dobu 18 dní. O uložení zásielky budete informovaný Slovenskou poštou SMS správou alebo emailom. Zvyčajne objednávka príde do 2-4 dní odo dňa odoslania. Od nás vždy dostanete číslo zásielky a to SMS správou a emailom. Ak Vám do 2-4 dní od obdržania tohto emailu a sms správy nepríde oznámenie od Slovenskej pošty - SMS správa alebo oznámenie o uložení zásielky na pošte - stav zásielky si môžete overiť na tejto adrese: http://tandt.posta.sk/ kde zadáte číslo zásielky, ktoré ste od nás dostali SMS správou a emailom. Alebo navštívte Vašu poštu a predložte im číslo zásielky.

2. Doručenie Slovenskou poštou - Na adresu

Slovenská pošta - na adresu znamená, že Vám zásielku dovezie kuriér Slovenskej pošty priamo na adresu, ktorú ste zvolili pri objednávke. Kuriér Slovenskej pošty Vás pred doručením bude kontaktovať telefonicky. Pozor kuriér Slovenskej pošty má len jeden pokus o doručenie priamo k Vám domov. V prípade, že sa mu nepodarí sa s Vami skontaktovať uloží zásielku na Vašej pošte, kde si ju po predložení čísla zásielky môžete prevziať do 18 dní.

3. Doručenie kuriérom

  • doručenie priamo k vám do rúk (domov, do práce, na adresu, kde sa budete zdržiavať)
  • doručenie do 24 hodín od odoslania (pozor - neznamená to do 24 hodín od uskutočnenie objednávky!) O odoslaní objednávky vám vždy príde informačný email. Zásielku môžete očakávať na druhý deň od obdržania tohto emailu.
  • SMS avízo o vyexpedovaní zásielky
  • pred doručením tovaru vám obvykle kuriér zavolá, či vás nájde na zadanej adrese a v prípade, že tam nie ste môžete sa s ním dohodnúť na inom čase doručenia zásielky.
  • v prípade, že vás kuriér nezastihne, vráti sa na vašu adresu ešte raz.

 

4. Osobný odber

Objednávku si môžete prevziať aj osobne - samozrejme ZADARMO na adrese: Bioterra.sk, iMFN s.r.o.Kremnická 26, ACK2, Bratislava Petržalka. Tovar, ktorý je na sklade pripravíme na osobný odber ihneď. Tovar, ktorý nie je skladom Vám objednáme. Keď bude Vaša kompletná objednávka pripravená na osobný odber, budeme Vás informovať emailom a SMS správou.

Na adrese osobného odberu máme vždy skladom základný najpredávanejší sortiment, ktorý si môžete zakúpiť aj bez objednávky.

PLATBA KARTOU NIE JE MOŽNÁ !

Adresa: Bioterra.sk, iMFN s.r.o.Kremnická 26, ACK2, Bratislava Petržalka

Otváracie hodiny:

Pon: 14:00 - 18:00

UT - ŠTV: 14:00 - 18:00

PIA: 11:00 - 16:00 (obedová prestávka 12:30 - 13:00)

SOBOTA, NEDEĽA a SVIATKY - ZATVORENÉ

5. Zásielkovňa

Objednávku si môžete nechať poslať do pobočiek Zásielkovne po celom Slovensku. Pri vypĺňaní objednávky si vyberiete pobočku Zásielkovne vo Vašom meste (po výbere sa Vám zobrazí adresa pobočky Zásielkovne a otváracie hodiny). Zoznam pobočiek, ich adresy a otváracie hodiny nájdete na tejto adrese: http://www.zasielkovna.sk/kontakty-na-pobocky. Po odoslaní zásielky na pobočku dostanete od nás email a SMS správu s číslom zásielky (neznamená to, že zásielka je pripravená na odber na pobočke). Akonáhle je zásielka pripravená na odber na Vami vybranej pobočke príde vám potvrdzujúci e-mail a SMS. V potvrdzujúcom emaily a SMS od Zásielkovne obdržíte heslo pre vyzdvihnutie zásielky, ktoré nadiktujete obsluhe výdajného miesta. Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní odo dňa pripravenia zásielky na odber (máte možnosť túto lehotu predĺžiť online až na 21 dní - inštrukcie nájdete v emaily od Zásielkovne). Ak ste si vybrali dobierku, za zasielku zaplatíte na pobočke Zásielkovne - pozor len v hotovosti. Sledovanie zásielok Zásielkovne môžete na tejto adrese: http://www.zasielkovna.sk/vyhledavani/?det=%C4%8D%C3%ADslo+z%C3%A1sielky

Údaje k platbe vopred:

IBAN: SK77 1100 0000 0026 2919 4497

SWIFT: TATRSKBX

BBAN: 262 919 4497 / 1100

Variabilný symbol: číslo vašej objednávky (Nájdete ho v potvrdzujúcom emaili k vašej objednávke alebo po prihlásení do vášho účtu v e-shope)

Pri platbe zo zahraničia budete k prevodu potrebovať aj:

SWIFT: TATRSKBX
IBAN: SK77 1100 0000 0026 2919 4497

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.