218 položiek celkom

Cena

152
1152

Značky

Zobrazených položiek: 218
Tablety do umývačky riadu Sonett (Objem 25 ks / 1 balenie)
TOP PRODUKT Náš tip
€7,19

Bez chlóru, fosfátov a enzýmov. Neobsahujú syntetické vône.

Kód: SON003
wc čistič aktivny gel almawin
Novinka
€3,79

S intenzívny účinkom na vodný kameň a nečistoty. S aktívnym kyslíkom pre extra účinok.

Kód: ALW246187
univerzalny cistic almawin
€3,29

Univerzálny čistiaci prostriedok na všetky omývateľné povrchy v domácnosti. Bez chemikálií s vôňou citrónu.

Kód: ALW200592
tekuty praci prostriedok almawin
Novinka
€7,10

Netoxický prací prostriedok Almawin. Na detské oblečenie. Pre farebné aj biele prádlo. Bez enzýmov, fosfátov a syntetických vôní, farbív a konzervačných látok.

Kód: ALW267505
tekuty prostriedok color lipovy kvet almawin
Novinka
€7,99

Netoxický prací prostriedok na farebnú bielizeň. Bez enzýmov, fosfátov a syntetických vôní, farbív a konzervačných látok.

Kód: ALW306951
tablety do umyvacky riadu almawin
Novinka
€5,59

Tablety do umývačky riadu bez fosfátov a chlóru. Účinne odstraňujú nečistoty a mastnotu pomocou prírodných zložiek bez chemikálií.

Kód: ALW246194
sol do umyvacky riadu almawin
€3,29

Ekologická soľ do umývačky riadu. Bez prídavných látok.

Kód: ALW200582
avivaz pomarancovy kvet almawin
Novinka
€3,39

Aviváž AlmaWin zanecháva bielizeň jemnú na dotyk. Prírodný éterický olej jej dodá jemnú pomarančovú vôňu.

Kód: ALW300281
avivaz levandula almawin
Novinka
€3,09

Aviváž AlmaWin zanecháva bielizeň jemnú na dotyk. Prírodný éterický olej jej dodá jemnú levanduľovú vôňu.

Kód: ALW287043
lestidlo do umyvacky riadu almawin
€4,05

Lešidlo do umývačky s čisto prírodným zložením pre lesklý riad. Bez chemikálií a umelých vôní. 6iadne chemické zvyšky na riadoch.

Kód: ALW200580
gel na umyvanie riadu citronova trava almawin
€4,69

Ekologický prostriedok s obsahom prírodných čistiacich látok pre bezchybné odmastenie a dokonalú čistotu riadov.

Kód: ALW305630
gel na umyvanie riadu citronova trava almawin
€2,59

Ekologický prostriedok s obsahom prírodných čistiacich látok pre bezchybné odmastenie a dokonalú čistotu pri ekologickom umývaní riadu.

Kód: ALW200586
cistic umyvacvky riadu almawin
€4,29

Prírodný intenzívny čistič pračiek a umývačiek riadu. Odstraňuje hlboko usadené nečistoty, vodný kameň, mastnotu.

Kód: ALW273289
cistic na sklo a okna almawin
Novinka
€3,29

Prírodný ekologický prostriedok na čistenie skla, zrkadiel a okien. Bez chemikálií pre zdravú domácnsoť.

Kód: ALW200597
cistic kupelne s vonou maty almawin
Novinka
€3,59

Prírodný čistič kúpeľne na odstránenie vodného kameňa s krásnou vôňou mäty.

Kód: ALW200595
bio vona do prania verbena almawin
Novinka
€5,59

Čisto prírodná vôňa pre intenzívnu vôňu prádla. Pridáva sa rovno do prania a zanecháva prádlo vôňavé. So sviežou vôňou Verbeny.

Kód: ALW200553
bio vona do prania lipovy kvet almawin
€5,59

Čisto prírodná vôňa pre intenzívnu vôňu prádla. Pridáva sa rovno do prania a zanecháva prádlo vôňavé. Lipový kvet má upokojujúcu vôňu.

Kód: ALW246185
osviezovac vzduchu prechadzka lesom primavera
€13,38

Hrejivá, stabilizujúca  prírodná vôňa ihličnatého lesa. Uvoľňuje, prináša nové vhľady a hrejivé objatie lesa k nám domov. 

Kód: PMV195181
Hore
Ďalšie produkty

Ekologická drogéria, alebo ekodrogéria, ponúka rôzne produkty pre domácnosť, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu a zdraviu ľudí. Tieto produkty sú vyrobené z prírodných surovín a snažia sa minimalizovať použitie škodlivých chemikálií. Značky ako Sonett, Sodasan a AlmaWin sú známe tým, že vyrábajú ekologické pracie prášky, gély na pranie, upratovacie prostriedky, gély na umývanie riadu, prírodné aviváže a tablety do umývačky riadu.

Prírodné pracie prášky a gély na pranie

Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby boli účinné pri odstraňovaní špiny a zároveň šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú fosfáty, chlór, umelé vonné a farbivá, ktoré môžu byť škodlivé pre vodné ekosystémy alebo spôsobovať alergické reakcie u ľudí. Ideálne sú na pranie detského prádla, pri citlivej pokožke a pre alergikov. Ich šetrné prírodné zloženie oceníte aj keď periete bežné prádlo nemáte žiadne zdravotné problémy, no uprednostňujete prírodné produkty bez chemických látok.

Prírodné prostriedky na upratovanie

Tieto prostriedky sú vyrobené z rastlinných a minerálnych zložiek a sú biologicky odbúrateľné. Používajú sa na čistenie rôznych povrchov v domácnosti bez toho, aby zanechávali škodlivé reziduá. V ponuke značky Sonett nájdete napr. prírodný tekutý piesok na umývanie vane a umývadla, univerzálny čistič na všetky povrchy v domácnosti – podlahu, nábytok, kuchyňu...Ak potrebujete povrchy aj dezinfikovať, určite využijete prírodný dezinfekčný prostriedok s vôňou šalvie a levandule. Je veľmi účinný a ničí všetky najbežnejšie baktérie ako ecoli, salmonela a pod. v domácnosti aj v kuchyni. Do kúpeľne je ideálny Čistič na povrchy, ktorý odstraňuje aj vodný kameň vďaka obsahu kyseliny citrónovej.

Gél na umývanie riadu bez chemikálií

Prírodný gél na riad je vyrobený z rastlinných zložiek a esenciálnych olejov, ktoré poskytujú príjemnú vôňu bez použitia syntetických parfémov. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby boli jemné k pokožke a zároveň účinné. Prírodný gél na riad je šetrný k vašim rukám a zároveň nezanecháva v kuchyni žiadne škodlivé chemikálie. Je vysoko účinný na odstránenie nečistôt a mastnoty z riadu vďaka rastlinným tenzidom. Do umývačky riadu môžete použiť prírodné tablety do umývačky riadu od značky Sonett bez farbív, konzervantov, syntetickej vône a agresívnych tenzidov.

Ponuka prírodnej drogérie je dostatočne široká a bez problémov s ňou dáte do poriadku celú domácnosť od prania, upratovania až po odstránenie vodného kameňa z kúpeľne aj kuchyne. Používaním urobíte veľa pre svoje zdravie ako aj pre životné prostredie.