Spoznajte prírodnú kozmetiku Sante

Sante je nemecká prírodná kozmetika, s tradíciou už takmer 40 rokov. Je to veľmi moderná značka prírodnej kozmetiky, ktorá zaujme okrem kvalitného zloženia aj modernými obalmi.

Sante je prírodná kozmetika pre moderných ľudí, ktorí potrebujú praktické a kvalitné produkty s príjemnými decentnými vôňami. Celá koncepcia značky Sante smeruje k univerzálnosti, takže dá sa povedať, že je to prírodná kozmetika pre celú rodinu.

Sante sa svojimi produktami veľmi približuje k bežnej kozmetikou (konzistenciou produktov, obalmi, spôsobom použitia) ale s tým dôležitým rozdielom, že zloženia produktov sú 100% prírodné.

sante ukazka

Preto, pokiaľ ste bežný moderný človek a chcete používať prírodnú kozmetiku, ale nechcete mať kúpeľňu plnú rôznych olejov, bambuckého masla, tuhých balzamov a výrazných vôní, Sante bude to pravé pre vás.

Zásady, ktoré Sante dodržiava:

Sante nepoužíva žiadne parafíny, parabény, silikóny, syntetické konzervanty a umelé farbivá.

Sante netestuje produkty na zvieratách. Na testovanie svojich výrobkov využíva alternatívne metódy.

Väčšina produktov Sante je vegánskych. Každý produkt, ktorý je vegánsky je označený príslušným logom Vegan.

Sante pri získavaní súrovín na výrobu podporuje fair trade projekty po celom svete.

Obaly sú vyrobené tak, aby boli čo najmenej škodlivé pre životné prostredie.

Kvalita:

Desiatky rokov skúseností s výskumom, vývojom a  výrobou prírodnej kozmetiky sú zárukou skutočnej kvality.

Certifikácia:

Produkty Sante sú certifikované Natrue, známym a vierohodným certifikátom pre prírodnú kozmetiku. Certifikát Natrue zaručuje, že si kupujete skutočnú prírodnú kozmetiku.

natrue

Naše odporúčanie:

Určite vyskúšajte radu Sante Family. Ekonomické balenia šampónov a sprchovým gélov pre celú rodinu sú jednoducho úžasné!

Odporúčame aj nádhernú prírodnú dekoratívnu kozmetiku Sante. Krásny dizajn produktov a výborné zloženia poteší každú ženu, ktorá sa chce skrášliť prírodnou kozmetikou.

makeupy ba