Luxusný kozmetický zážitok

Dokonalá starostlivosť o pleť v jednej jedinej flaštičke. Asi tak by sa dalo najvýstižnejšie nazvať luxusné Revitalizačné sérum Ruža od Original Atok.

Toto sérum obsahuje koktail účinných látok, ktoré budú vašu pleť rozmaznávať do krásy. Okrem vzácneho éterického oleja z ruže damašskej, obsahuje toto sérum aj aminokyseliny, extrakty, minerály, polysacharidy a glykoproteíny. Ale to nie je ešte všetko.

Jeho dokonalosť dotvára polodrahokam ruženín. Pôsobí bioinformačne, aktivuje a znásobuje účinky séra. Je symbolom krásy a lásky.

Tvorbu kolagénu a elastínu podporuje komplex aminokyselín spolu s fytokolagénom, kyselinou hyaluronovou a beta-glukánom.

revitalizacne serum ruza

Prášok z pravých morských perál, extrakty z polodrahokamu malachit, bambusové výhonky a moruša sú ďalšími luxusnými ingredienciami v tomto pleťovom poklade. Obnovujú pružnosť a pevnosť pokožky, vyživujú, vyhladzujú a rozjasňujú pleť.

Kofeín a escín zlepšujú mikrocirkuláciu pokožky a podporujú tak omladzujúci a vitalizačný účinok tohto séra.

Sérum najviac ocení zrelá, ochabnutá pleť, pre ktorú bude výbornou vzpruhou. Jeho výrazný vyhladzujúci a rozjasňujúci efekt zbadáte už po prvom použití.

Tak si chcete urobiť radosť, doprajte si tento vynikajúci kozmetický zážitok!