Bylinný ajurvédsky balzam Samahan SP Link Natural 20g

Kód: ORI987
Neohodnotené
Značka: Link Natural
€5,49

Zvoľte variant

Poskytuje úľavu od bolestí kĺbov, reumatických a svalových bolestí. Výborne pôsobí pri väzivových výronoch, prechladnutí alebo bolesti hlavy a na urýchlenie hojenia modrín a opuchov.

Detailné informácie

Obsah: 20g
3 – 5 dní | ORI987
€5,49

Podrobný popis

Bylinný ajurvédsky balzam Samahan SP 20g

Ajurvédsky balzam na báze výťažkov z bylín a čistých esenciálnych olejov. Má antibakteriálny, antivírusový, sťahujúci a antiseptický účinok. Je jednoducho roztierateľný, s príjemnou vôňou.

  • bolesť kĺbov
  • reumatické bolesti
  • bolesti svalov
  • prechladnutie
  • bolesti hlavy
  • výrony, modriny, opuchy

Balzam má čisto prírodné zloženie, bez chemických látok. Poskytuje úľavu od bolestí kĺbov, reumatických a svalových bolestí. Výborne pôsobí pri väzivových výronoch, prechladnutí alebo bolesti hlavy a na urýchlenie hojenia modrín a opuchov.

Použitie: Aplikujte nanesením alebo vmasírovaním na postihnuté miesta. Iba na vonkajšie použitie, vyvarujte sa kontaktu s očami. Pri nádche je balzam vhodný na inhaláciu po pridaní do vriacej vody.

Zloženie: Bazalka posvätná (Ocimum sanctum L.), Cleome gynandra (Gynandropsis pentaphylla), Alpínia galangová, Oslizák ľúbezný (Aegle Marmelos), Drmek čínsky (Vitex negundo), Kumburu (Caesalpinia bonduc),  Gaultéria Ležatá (Gaultheria procumbens), Melaleuca quinquenervia,  Eukalyptus guľatoplodý (Eucalyptus globulus), Citrónová tráva (Cympobogan citratus), Piepor čierny (Piper nigrum), Klinčekovec voňavý (Syzygium aromaticum), Čajovníkový olej (Melaleuca altemifolia), Mäta roľná (Mentha arvenis), Gáfrovník lekársky (Cinnamomum camphora)

Krajina pôvodu: Srí Lanka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: