Bylinný nápoj Samahan Link Natural

Kód: ORI990
Neohodnotené
Značka: Link Natural
od €3,89

Zvoľte variant

Prírodný bylinný nápoj pripravený podľa tradičnej ajurvédskej medicíny. Vhodný na podporu a posilnenie imunitného systému, obranyschopnosti, pri prechladnutí a nádche.

Detailné informácie

Obsah: 10 ks
3 – 5 dní | ORI990
€3,89
Obsah: 25 ks
3 – 5 dní | ORI991
€8,79

Podrobný popis

Samahan je vynikajúci bylinný nápoj, ktorý má korene v tradičnej ajurvédskej medicíne. Osvedčil sa ako pomocník pri nachladnutí, kašli, nádche a bolesti hlavy a vďaka protizápalovým účinkom môže pomôcť znížiť teplotu a uľahčiť vykašliavanie

Samahan je čisto prírodný nápoj pri prechladnutí

Samahan je zložený zo 14-tich ajurvédskych bylín a trstinového cukru. Neobsahuje žiadne prídavné látky, farbivá, arómy, umelé sladidlá ani iné dochucovadlá. Tento nápoj je ideálny pre každodenné užívanie a je vhodný pre všetky vekové kategórie, dokonca si ho môžu vychutnať aj deti. 

Ak ste milovníkom čajov a nových chutí, Samahan by ste mali rozhodne vyskúšať. Doprajte si ho ráno alebo sa s ním uvoľnite po práci. Ak je vonku chladnejšie počasie a hrozí vám riziko prechladnutia, šálka Samahan čaju vás príjemne zahreje a zažehná chorobu. 

Byliny v ajurvédskom čaji Samahan

- pôsobia antioxidačne, antimikrobiálne a protizápalovo
- pomáhajú k ľahšiemu vykašliavaniu hlienu
- pomáhajú udržiavať zdravé trávenie
- fungujú ako pomocník pri astme, kašli a bronchitíde
- udržiavajú zdravú pokožku
- posilňujú imunitu

Relaxačný nápoj Samahan

Každá zložka prispieva k celkovému účinku nápoja a vytvára harmonickú symfóniu chutí. Samahan je viac ako len nápoj. Je to aj kľúč k zdravšiemu a šťastnejšiemu životu. Vytvorte si každý deň malý rituál, pripravte si šálku Samahan čaju a doprajte si chvíľu relaxu. Je to čas, kedy sa môžete sústrediť na seba a na svoje zdravie.

Ajurvédski lekári z východných krajín odporúčajú tento čaj piť pravidelne, pokiaľ vás trápi oslabená imunita a každý mesiac vás skolí choroba. Vďaka pravidelnosti môžete byť v relatívne krátkom období opäť vo forme. Samahan je top bojovník proti nachladnutiu. Pridajte sa k tým, ktorí objavili jeho výhody a vychutnajte si silu prírody v každej šálke. 

Príprava: 1 vrecko rozpusťte v 100 – 200 ml horúcej vody. Ako prevencia sa odporúča piť 1 až 2-krát denne. Pri ťažkostiach 1 až 2 porcie 2 až 3-krát denne.

Zloženie: Acorus calamus L., Aegle marmelos L., Alipinia galanga Hance., Alysicarpus vaginalis (L.) DC, Cedrus deodara (Roxb.) Loudon., Glycyrrhiza glabra L., Gmelina arborea L., Hemidesmus indicus R. Br., Mucuna prurens (Hook) D.C., Oroxylum indicum Linn, Vigna mungo L., Piper chaba Hunter., Piper longum L., Piper nigrum L., Plumbago indica L., Premna integrifolia L., Ricinus communis L., Rubia cordifolia L., Stereospermum suaveolens (Roxb.) DC, Syzygium aromaticum L., Saussurea lappa Clark., Tinospora cordifolia (Willd), Hook., Tribulus terrestris L., Withania somnifera (L.) Dunal., Zingiber officinale Rosc.

Hmotnosť: 25 g

Krajina pôvodu: Srí Lanka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: