Ekologické osviežovače vzduch Saloos

Vône nás sprevádzajú celý život. Náš mozog dokáže prijať a vyhodnotiť vôňu veľmi rýchlo. Aromatické molekuly sa nadýchnutím dostávajú do krvného obehu a celkovo tak pôsobia na náš organizmus. Majú schopnosť ovplyvňovať naše emocionálne správanie, dokážu vyvolať určitú náladu, spomienky alebo atmosféru. Vône nás dokážu preladiť, povzbudiť unavenú myseľ, uvoľniť napätie, aktivovať činnosť mozgu, vyvolať radosť, zvýšiť pocit sebavedomia, zmierniť bolesť a pôsobia preventívne pri rôznych problémoch.

Saloos vám ponúka čisto prírodné osviežovače vzduchu, ktoré vám umožnia rýchlo a efektívne osviežiť vzduch v priestore. Prírodné osviežovače vzduchu Saloos odstraňujú nepríjemné pachy, prevoňajú byt či kanceláriu, dezinfikujú vzduch v priestore a vytvárajú príjemnú atmosféru.

 

Nechajte sa hýčkať a využite jedinečné možnosti prírody. Čisté prírodné éterické oleje sa jemne uvoľňujú do prostredia a pozitívne ovplyvnia telo a j psychiku. Aplikácia je veľmi jednoduchá, stačí stlačiť rozprašovač a vôňu rozptýliť do priestoru.

 

Aroma airspraye Saloos obsahujú 100% prírodné éterické oleje. nenájdete v nich žiadne škodlivé látky, syntetické konzervanty, parfémy a farbivá. vybrať si môžete z niekoľkých druhov, podľa vašej nálady a rozpoloženia. Vône by vás mali potešiť, spríjemniť vám náladu a atmosféru.

 

Aroma Airspraye Saloos nemajú nič spoločné s bežnými osviežovačmi vzduchu. Nemajú negatívne účinky na organizmus.

 

Aroma Airspray antiseptický Eukalyptus - Saloos

Má výrazné antiseptické účinky, uvoľňuje dýchacie cesty a pomáha pri prechladnutí. Antiseptický osviežovač vzduchu uľahčujeodkašliavanie a pôsobí preventívne pri rôznych virózach. Rýchlo a efektívne dezinfikuje priestor, neutralizuje nepríjemné pachy. Je vhodný na dezinfekciu preplnených priestorov.

eukalyptus prirodny osviezovac vzduchu saloos

 

Aroma Airspray osviežujúci Citrón - Saloos

Citrónový éterický olej naplní vašu myseľ novou energiou pri duševnej námahe, povzbudzuje mozog k vyššej aktivite. Pomáha preventívne pri infekciách dýchacích ciest, bolesti hlavy, povzbudzuje trávenie. rýchlo a efektívne osvieži vzduch, neutralizuje nepríjemné pachy. máantiseptické účinky a dezinfikuje vzduch v čakárňach, učebniach, kanceláriach, obchodoch.

citron prirodny osviezovac vzduchu saloos

 

Aroma Airspray antidepresívny Litsea Cubeba - Saloos

Éterický olej z litsey cubeby s antidepresívny účinkami odstraňuje únavu a stres, navodzuje pocit dobrej nálady. harmonizuje myseľ a nabíja novou energou.Podporuje duševnú sviežosť, aktivuje myslenie. Prečisťuje vzduch, vhodný proti baltériám a plesniam.preventívne chráni pre infekčnými ochoreniami. Osviežue priestory čakárná, kancelárií, obchodov aj bytov. Neutralizuje nepríjemné pachy.

 

Aroma Airspray ukľudňujúci Levanduľa - Saloos

Levandulový éterický olej patrí k éterickým olejom s najširšími možnosťami použitia. Zmierňuje duševné napätiea stres, bolesti hlavy a migrénu. Má antiseptické účinky a pomáha bojovať imunitnému systému proti vírusovým infekciám, chrípke a chorobám z prechladnutia. Prečisťuje a zvlhčuje vzduch. Je vhodný do spální, detských izieb pred spaním. Prináša kľudný a výdatný spánok.

levandula prirodny osviezovac vzduchu saloos

 

Aroma Airspray neutralizujúci Antitabak - Saloos

Osviežujúca kompozícia z éterických olejov pomáha odstraňovať pach nielen z fajčenia. Zanecháva príjemnú citrusovú vôňu, odbúrava stres aj únavu, optimisticky naladí pri smútku. Rýchle osviežuje priestory, neutralizuje nepríjemné pachy.

 

Aroma Airspray sviatočný Vianočný sen - Saloos

Okúzľujúca zmes étericých olejov spríjemňuje vzácne a sviatočné okamihy. Vôňa vianočného korenia - škorice, kadidla a citrusových plodov navádza k skľudneniu duše, hlbokej relaxácii a meditácii. Vyvoláva príjemnú hrejivú atmosféru Vianoc a radostného očakávania splnených prianí. Prečisťuje a zvlhčuje vzduch, odstraňuje nepríjemné pachy.