HUANG LIAN JIE DU WAN - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA

Kód: TCM012
Značka: Lanzhou
€9,39

Zvoľte variant

Čínska bylinná zmes na zápalové procesy rôzneho pôvodu so sklonom k hnisaniu. Pocity horkosti či pálenia v rôznych oblastiach.

Detailné informácie

Objem: 200 guľôčok/ 33g
Na sklade | TCM012
€9,39

Podrobný popis

HUANG LIAN JIE DU WAN - TIEŇ BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA

zápal s hnisaním v ktorejkoľvek oblasti - akné - zápalové komplikácie pooperačných stavov

V zmesi obsiahnutý koptis čínsky (Huang Lian) je pravdepodobne najznámejšou protizápalovo pôsobiacou bylinou v čínskom liekopise. Spolu s ďalšími pomocnými bylinami sa používa na liečbu akéhokoľvek zápalu v tele. Každá z bylín má vzťah k určitej časti organizmu tak, aby spoločne dosiahli i na skryté ložiská (fokusy), z času na čas vyvolávajúce prejavy zápalu. Zmes teda podávame vždy tam, kde máme podozrenie z „otravy“ organizmu zápalom.

Zmes má prírodné antibiotické účinky, ktoré počas liečby podporujeme vhodným stravovaním.

Dávkovanie: 3x denne 8 guľôčok, pri chronických zápaloch po dobu jedného mesiaca.

Zmes je zložená zo štyroch bylín, nejčastejšie používané k potlačeniu zápalu. Ich pôsobenie však nezasahuje pečeň alebo krvotvorbu, akoto niekedy býva pri antibiotikách. Táto bylinná kombinácia vždy začlení biele krvinky, ako aj čistiace pôsobenie pečene do boja s infekciou. Posilnením pečeňových funkcií pomocou horčin obsiahnutých v šišaku, koptise, korkovníku alebo gardénii a ďaľších účinných látok pomáhajú organizmu v rýchlom vylúčení látok, vzniknutých v zapálenom tkanive a kolujúcích v organizme. Táto fáza liečby zápalu je snáď ešte dôležitejšia, ako samotná liečba, pretože znižuje možnosť opätovnej infekcie alebo rozsevu zápalu.

Pri kožných zápaloch, najmä akné, sa zmes kombinuje s produktom 011-PATORO UHASENÍ SOPKY, či 013-ČISTÝ TOK RIEKY. Obe uvedené zmesi pôsobia skôr povrchovo - na koži, zataľ čo TIEN BROKÁTOVÉHO ZÁVOJA má širšie použitie. Pri zápaloch spojiviek bez hnisania podávame 003-KREHKOSŤ JARNÉHO KVIETKA či 014-HORCOVÝ ELIXÍR (viď ich popis).

Dr. WANG TAO. Táto zmes bola prvý krát popísaná v diele WAI TAI BI YAO v r. 752.

Všetky bylinné zmesy WAN v našej ponuke sú od overeného a spoľahlivého dodávateľa TCM Slovakia/TCM Bohemia, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti čínskej medicíny.

Bylinné zmesi Lanzhou Taibao sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR a zároveň môžu byť schválené podobnou inštitúciou v inej členskej krajine EU. Pred schválením bylinnej zmesi sa testuje jej mikrobiologická nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov a tiež sa robí chemická analýza obsahu. V spolupráci s ÚVZ sa určuje doba expirácie a podmienky skladovania. Bylinné zmesi WAN Lanzhou Taibao sú vyrobené podľa celosvetovo platných hygienických štandardov

Bylinné zmesi sú vyrábané v Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory, ktorá je popredným producentom týchto preparátov a vyváža ich do USA, Japonska, Austrálie, Holandska a iných štátov. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do „západných krajín“.

Čo sú Bylinné zmesi WAN ? 

Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu (telesného, energetického a duševného) a harmonicky pôsobia na ich vzájomné vzťahy. Bylinné zmesy WAN Lanzhou Taibao vychádzajú z tisícročných receptúr uvádzaných v lekárskych knihách a súčasný výrobca striktne dbá na ich dodržiavanie počas prípravy. Tým je zaručený vyvážený účinok zodpovedajúci zámerom starých autorov.

Základné info o čínskej medicíne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: