Čaga lipozomálny koncentrát 200 ml

Kód: ZS10300
Značka: Zdravý svet
€22,70

Zvoľte variant

Čaga koncentrát je lipozomálny prípravok z legendárnej huby zvanej Čaga – Inonotus Obliquus. Ide o koncentrovaný lipozomálny extrakt z BIO Čagy.

Detailné informácie

Obsah: 200 ml
3 – 5 dní | ZS10300
€22,70

Podrobný popis

Čaga lipozomálny koncentrát 200 ml

Čaga koncentrát je lipozomálny prípravok z legendárnej huby zvanej Čaga – Inonotus Obliquus. Ide o koncentrovaný lipozomálny extrakt z BIO Čagy. Je 100% -nou náhradou za tradičný befungin, ktorý sa už nesmie dovážať z Ruska, keďže tam bol zaradený do kategórie liekov a nie je už výživovým doplnkom.

  • trávenie a črevá
  • zápal žalúdka
  • zápal čriev
  • žalúdočné vredy
  • ochorenie dvanástnika, pečene, sleziny

Pri výrobe čaga koncentrátu sme použili najmodernejšiu lipozomálnu technológiu, takže jeho účinok je okamžitý. Naviac, namiesto 100ml, dostanete 200ml balenie a náš koncentrát neobsahuje alkohol.

Odporúčame ho pri takmer všetkých problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Tradičná ruská medicína odporúča čagu vo forme vodného roztoku pri liečbe chronického zápalu žalúdka, pri zápaloch čriev a tráviaceho ústrojenstva, pri žalúdočných vredoch, ochorení dvanástnika, pečene a sleziny. Mimo to aj pri prekyslenie žalúdka, častej záhupolypóze žalúdka a čriev či pri celiakii.

Keďže zdravie tráviaceho traktu má vplyv aj na mnoho ďalších zdravotných problémov, Čagu koncentrát odporúčame aj ak máte problém:

refluxom, pálením záhy, keď vám je zle od žalúdka
pri žalúdočných a dvanástorníkových vredoch
so zápalom čriev, zápalmi v tráviacej sústave, crohnovej chorobe,
prekonali ste infekčnú chorobu
s pečeňou a slezinou
psoriázou, ekzémami a inými kožnými problémami
nádorom tráviaceho traktu

Výborné výsledky sú pri liečbe žalúdočných vredov, kedy sa užíva na začiatku liečby 3 x denne kávová lyžička čagy zmiešaná s 2 deci vody. Po ústupe najhorších príznakov sa dávka zníži na užívanie ráno a večer.

Účinok Čaga koncentrátu je komplexný, a preto nie je potrebné ho kombinovať s inými bylinami. Považuje sa za jeden z najlepších prírodných prostriedkov pri problémoch tráviaceho traktu a čriev.

Čaga je je cudzopasná huba z čeľade kožkovitých, rastúca hlavne na brezách, najmä v Rusku na Sibíri, ale aj v Severnej Karolíne a na severe USA či v Kórei. Čaga sa dostane do poškodenej kôry brezy a začne na nej parazitovať a rozrastať sa. Huba je na povrchu čierna, na reze má hnedasté zafarbenie. Plodnica dorastá veľkosti od 30 do 50 cm, váži až 3 kg a rastie až 10 rokov.

Zbiera sa na jeseň a na jar, kedy má najväčšiu koncentráciu účinných látok. Zo stromu sa zbiera tak, že ju od neho odrežú.

Pri aplikácii čaga koncentrátu je veľmi vhodné a žiaduce obmedziť príjem mäsitých a tučných potravín, či údenín.

Skúsenosti ruského liečiteľstva mnohých storočí dali impulz k vedeckému skúmaniu Čagy pri liečbe novotvarov. Rozsiahly základný a aplikovaný farmakologický výskum Čagy, uskutočnený na rôznych pracoviskách Ruska - od tridsiatych rokov 20. storočia až po súčasnosť - preukázal dávnu skúsenosť ľudovej medicíny.

Táto huba je vskutku legendárna. Už od pradávna sa v Rusku Čaga používala ako vyhlásený prírodný prostriedok. Čágu užíval sám slávny knieža Vladimír Monomach, ktorý trpel rakovinou pier.

Pre krátkodobé užívanie: odporúčame 3x denne kávovú lyžičku roztoku zmiešať s 1,5 -2 deci vody a vypiť nalačno.

Pre dlhodobé užívanie: 1-2x denne 1 čajová lyžička čaga koncentrátu rozmiešať v 1,5 - 2 deci vody. Usadenie sedimentu je prípustné.

U ľahších zápalových ochorení sa Befungin užíva spravidla len niekoľko dní. Pri ťažkých diagnózach, refluxe, vysokej hladine žalúdočnej kyseliny 3 - 6 mesiacov alebo aj dlhšie.

Môže sa užívať dlhodobo, aj roky.

Zloženie : demineralizovaná voda, lecitín slnečnicový  geneticky nemodifikovaný, BIO čaga, konzervačná látka sorban draselný, antioxidant L-askorbát sódny, glycerín, prírodný konzervant z rastlín.

Upozornenie: Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení skladujte v chladničke. Minimálna doba trvanlivosti po otvorení je 30 dní. To však neznamená, že prostriedok nevydrží dlhšie. Máme otestované, že aj po dvoch mesiacoch bol prostriedok v poriadku. Keby bol prostriedok pokazený, bol by kyslý, smrdel by a šumel.

Alergény: nepoužívať v prípade alergie na huby.

Dátum spotreby: je uvedený na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: