Koniec suchým a poškodeným vlasom!

Suché vlasy sú samé problémy. Nedajú sa upraviť, sú matné bez lesku a navyše sa začínajú lámať alebo krepovatieť. Problém so suchými vlasmi sa môže objaviť v určitých obdobiach, napr. po lete, v období stresu...alebo aj po používaní nevhodných vlasových prípravkov. Nebojte sa, dá sa to napraviť, chce to len trpezlivosť a vhodnú vlasovú kozmetiku.

Ak ste sa rozhodli vsadiť na prírodnú kozmetiku, urobili ste dobre.

Vaše vlasy vám poďakujú za to, že nebudú ďalej vysušované syntetickými tenzidmi. Tie bývajú dosť veľkým problémom, pretože vlasy nadmerne odmastňujú. Suchý vlas je takto čoraz viac a viac oslabovaný a stráca schopnosť regenerácie.

Prírodná vlasová kozmetika obsahuje rastlinné oleje v bio kvalite, ktoré suchým vlasom dodajú výživu a lesk. Nebojte sa, receptúry sú vhodne vymyslené tak, aby vlasy nezaťažovali.

stop

My sme pre vás otestovali 5 TOP produktov z prírodnej kozmetiky na suché, poškodené a lámavé vlasy:

1.

Ovsený regeneračný šampón na suché a poškodené vlasy Weleda je výnimočným tým, že obsahuje výťažok z ovsa, ktorý regeneruje a obnovuje štruktúru vlasov. Vlasy opäť získajú svoju pružnosť a elasticitu. Šampón má príjemnú vôňu a po použití su vlasy pevnejšie a nadýchané. Menej pení, ale nemá to vplyv na čistotu vlasov po umytí. Výborne sa dopĺňa s ovseným kondicionérom alebo kúrou.

2.

Ovsená regeneračná kúra na suché a poškodené vlasy Weleda intenzívne vyživuje a hydratuje vlasy. Vlasy sa doslova napijú výživných látok a po použití sú krásne hladké a pružné. Stačí ju používať raz za týždeň. Najlepšie urobíte, keď ju budete kombinovať s ovseným šampónom. Samozrejme dobrú službu vám urobí aj samostatne.

3.

Šampón Shine Logona. Tento šampón radíme medzi top produkty z prírodnej kozmetiky na suché vlasy. Obsahuje BIO argánový a marhuľový olej. Perfektne vyhladzuje vlasovú štruktúru. Dodáva vlasom lesk a hydratáciu bez zaťaženia. Po použití sú vlasy vyhladené a pevnejšie.

4.

Regeneračný vlasový olej Bio Inca Inchi Logona. Tento olej vám pomôže, ak máte lámavé a skutočne poškodené vlasy. Poškodené vlasy sú veľmi krehké a potrebujú opäť získať ochranu pred vonkajšími vplyvmi. Tento olej je dostatočne výživný, ale obsahuje také oleje, ktoré vlas nezaťažia. To je veľkou výhodou oproti samostatným jednodruhovým olejom, ktoré môžu vlasy príliš zaťažiť. (napr. kokosový alebo olivový) Táto receptúra je vymyslená tak, aby vlas dostal čo potrebuje bez toho, aby bol nadmerne mastný a ťažký. Vlasy sú po použití prirodzene lesklé a ľahšie upraviteľné. Stačí keď ho použijete raz za pár dní.

5.

Vlasový fluid Bio Argánový olej Logona je pre vás vhodný, ak nie ste zástankyňa oleja do vlasov. Tento fluid síce argánový olej obsahuje, ale konzistencia je ľahko krémová a dobre vstrebateľná. Fluid je nemastný, má skôr hydratačný charakter. Vlasy ho dobre prijímajú. Nanáša sa veľmi jednoducho do vlhkých vlasov po umytí a už sa nezmýva.

Ak si farbíte vlasy, porozmýšlajte aj nad prírodnými farbami na vlasy. Ich používaním sa vaše vlasy totálne zregenerujú a ožijú.