Prírodné BB krémy Original Atok

BB krémy sa v súčastnosti tešia veľkej popularite a preto sa aj lokálny výrobcovia prírodnej kozmetiky snažia držať trendu. Obľúbená značka prírodnej aroma kozmetiky Original Atok prišla na trh hneď s dvoma odtieňmi BB krému a to bronze a medium.

Poradíme vám, ktorý si vybrať:

Pre svetlé typy bude určite vhodnejší odtieň medium. Pleť jemne rozjasní, zjednotí odtieň a prekryje menšie vady. Pokožka bude vyzerať zdravo a vitálne.

Odtieň bronze je vhodný pre tmavšie typy pleti, ale nie je príliš tmavý. Takže ak ste jemne opálená alebo ho chcete na leto, nemusíte sa tohto odtieňu báť. Pleť tónuje jemne a výsledok bude prirodzený.

Oba BB krémy môžete používať priamo na vyčistenú pokožku. Iba v prípade, že je vaša pleť suchá, použite ešte podkladový základný krém. BB krémy Original Atok sú vytvorené komplexne, čiže okrem tónovania a rozjasnenia pleti sa starajú aj o hydratáciu a regeneráciu pokožky.

Svieži jas pleti dodá perlový a krištálový prášok a prírodné minerálne pigmenty. O regeneráciu sa postarajú výživné rastlinné oleje a pantenol s kyselinou hyalurónovou dodajú pleti potrebnú hydratáciu.

bb kremy original atok

S BB krémom je skrášlovanie veľmi jednoduché a praktické. Veď presne na to boli tieto multifunkčné krémiky vymyslené.

Mimochodom vedeli ste, že to bolo už celkom dávno a to presnejšie v 80-tych rokoch v Japonsku a Kórey? Na európskom trhu sa objavili až neskôr a skutočnú popularitu si získali pred pár rokmi.