Prírodné parfémy

Nechajte sa očariť novými prírodnými parfumami Weleda Eaux Naturelles

Vstúpte do záhrad života Jardin de Vie

Tri nové ľahké vône zo 100% prírodných éterických olejov sú inšpirované tradičnými vôňami Weledy. Parfumy Eaux Naturelles granátové jablko, ruža a rakytník vás zavedú do očarujúceho sveta záhrad života - romantickej, sviežo letnej a inšpiratívne ženskej. Stačí si len vybrať.

Koncentrácia vonných surovín v Eaux Naturelles je okolo 5%, podobne ako v kolínskej vode.

Vyberte si parfum Eaux Naturelle, ktorý podčiarkne vašu osobnosť:

Vôňa rose inšpirovaná vôňou radu Ružovej starostlivosti o pleť Vás vábi do božsky prevoňaného mora krásy a harmónie. Kvetová kompozícia s jemne kvetinovou vôňou ruže, pelargónie vonnej a opulentné tóny kvietkov ylang-ylang. Nádych romantiky a poézie.

Vôňa agrume inšpirovaná vôňou radu Rakytníkovej telovej starostlivosti pre Vás zachytáva slnečné lúče presvetleného dňa. Svieža vitálna kompozícia s ovocnou vôňou grapefruitu a mandarínky a sýtymi tónmi santalu. Noste na koži vôňu leta.

Vôňa grenade inšpirovaná radom pleťovej starostlivosti s granátovým jablkom Vás láka do svetov exotických vôní. Zmyselná ženská kompozícia s ovocnou vôňou pomaranča a davany, doplnená orientálnym tónom vanilky. Vydajte sa na cestu predstavivosti.