PREDUDENIE ŠÍPKOVEJ PRINCEZNY - Sui hua mu jing wan mod. - TCM Herbs

Neohodnotené
 
 

Tradičná čínska bylinná zmes. 30g v prášku.

Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,20 (–12 %)
€16,16
Značka TCM Herbs
Kategória Podpora zdravia
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH050 Objem: 30 g Na sklade €18,36 €16,16
   
 


Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

Obsah: 30g v prášku

Dávkovanie:

Ženy užívajú 2 odmerky bylinného prášku (1 odmerka=1 gram) 1× denne ráno. Prášok za zaleje 2dcl horúcej vody a teplý vypije. Pri silnom predmenštruačnom syndróme sa môže dávka zvýšiť od ovulácie ( to je cca týždeň pred menštruáciou) až do objavenia sa menštruácie na 4 odmerky denne. Potom sa opäť užívaju 2 odmerky denne.

Táto bylinná zmes sa môže užívať dlhodobo, bez prerušenia a bez vedľajších účinkov, pretože veľmi jemne, nenásilne a nepriamo (pomocou tzv. spätnej osy: podvesok mozgový – štítna žľaza – vaječníky) upravuje a harmonizuje hormonálnu nerovnováhu.

Minimálna dĺžka užívania je 3–6 mesiacov, ale je možné ju predĺžiť aj na rok či dlhšie, v závislosti na hormonálnej disbalancii. Je možné užívať aj preventívne, pretože každá žena stráca pri menštruácii krv a je potrebné ju doplňovať. Optimálne je tento bylinný prášok přidať do ranného Nápoja čínských MUDRcov (kód 900), čí vznikne aj celkom chutná ‚horkosladká káva'.

Rovnako tiež je možné pridať tento bylinný prášok i do Nápoje nebeskej víly (kód 888), pokiaľ tomu príznaky nasvedčujú, ktorý posilňuje hlavne YIN a krv XUE, zatiaľčo Prebudenieí šípkovej princeznej posilňuje YANG, krv XUE a odstraňuje stagnáciu energie čchi QI ZHI a blokádu krvi YU XUE.

Muži užívajú vždy konštantnú dávku po celý mesiac (pretože nemajú ovuláciu...), teda 2 odmerky bylinného prášku, ktorý je možné opäť pridať ideálne do Nápoja čínskych MUDRcov (kód 900).

Každá šarže bylinných tabliet a nápojov je testovaná v akreditovanom laboratóriu Phytax Laboratory vo švajčiarrskom Schlierene a to na identifikáciui bylín, ďalej na ťažké kovy (ortuť, kadmium, olovo, arzén a meď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plesne, kvasinky a aflatoxíny. Všetky bylinné tablety a nápoje našej firmy TCM Herbs majú ako jediné v ČR každú šaržu bylín naviac testovanú okrem iného aji na 460 druhov pesticídov (4 skupiny), pretože pesticídy sa dnes stávajú celosvetovým problémom, obzvlášť pri produktoch z tzv. Tretieho sveta.

Často sa stáva, že zákazníci v domnienke, že užívajú bylinné preparáty, sú naopak "zanášaní" ďalšími nežiadúcimi "chemikáliami". Všetky dokumenty o vyšetrení nájdete v článku Bezpečnost a kvalita produktů TCM Herbs - viz príklad takého laboratórneho vyšetrenia na ťažké kovy, na identifikáciu bylín, baktérie, plesne a pesticídy. Byliny v našich tabletách nie sú ionizované a bylinné tablety neobsahujú žiadne chemické a konzervačné látky (ako jediná spájajúca látka je používaná prírodná mikrokryštalická celulóza v obsahu do 1%) ani lepok a kyselinu aristolochovú.

Z vyššie spomenutého vyplýva, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs patria z hľadiska kvantity (koncentrácie bylín v zmesi je 5 x vyššia, tzn. že 1 gram bylinných tabliet zodpovedá 5 gramom surových bylín) a kvality (ceľkom bezprecedentné testovanie a to každej šarže) k tomu najlepšiemu, čo si dnes môžeme v oblasti čínskej medicíny a prírodnej medicíny vôbec, představiť a dopriať!

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

sú100% prírodné produkty
neobsahujú žiadny lepok
byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny),  pesticídov
čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
produkty sú schválené UVZ SR
 

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?

Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?

Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?

Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.