PREČISTENIE KALNEJ STUDNIČKY - BA ZHENG WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,20 (–12 %)
€16,16
Značka TCM Herbs
Kategória Podpora zdravia
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH102 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18,36 €16,16
   
 

PREČISTENIE KALNEJ STUDNIČKY - BA ZHENG WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Ochladzuje teplo RE
  • Pôsobí močopudne
  • Rozpúšťa kamienky

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto zmes čistí teplo a vlhko zo spodného ohniska. Spodné ohnisko zahrňuje oblasť od pupku dolu, teda aj močový mechúr a ľadviny. Infekcie sú najčastejšie spôsobené zlým stravovaním s nadmierou sladkých, štipľavých a mastných jedál či alkoholom. Zápaly sa prejavujú pálením, častým močením, obtiažnym močením či bolestivým močením s krvou.

Rozbor bylín v zmesi: Cisárskou bylinou je Jin qian cao, ktorá prečisťuje teplosť, podporuje močenie a je veľmi účinná v uvoľnení obštrukcie spôsobenej stagnujúcov vlhkosťou (viz Legendy písané bylinami). Ministri Che qian zi, Qu mai a Bian xu a Tong cao prečisťujú teplosť a vlhkosť tým, že podporujú močenie, a tak pomáhajú cisárovi v odblokovaní bolestivéj močovej dysfunkcie. Asistentské byliny odstraňujú tieto ťažkosti nepriamo tým, že odvádzajú teplosť: Zhi zi odvádzjú teplosť z troch ohnísk moč. Poslíček Huang bai vedie teplosť dolu, Mang xian ochladzuje teplo a znižuje opuchy. Zhi gan cao harmonizuje pôsobenie jednotlivých bylín v zmesi, odstraňuje bolesti v podbrušku a pomáha zmierniť podráždenosť.

Dávkovanie: 4 tabletky 3x denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 1–2 týždňoch.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.