XIAO CHAI HU TANG WAN - MÍĽNIK NA RÁZCESTÍ

Kód: TCM067
Neohodnotené
Značka: Lanzhou
€9,39

Zvoľte variant

Čínska bylinná zmes: pretrvávajúce zápaly, zvýšená teplota, pocit choroby po infekciách

Detailné informácie

Objem: 200 guľôčok/ 33g
Na sklade | TCM067
€9,39

Podrobný popis

Hlavné zameranie: Opakované zápaly, pretrvávajúci pocit choroby po infekciách, striedanie horka a chladu s triaškou,zvýšená teplota,pocity na zvracanie, bolesti žalúdka alebo okolo žlčníka, zápaly stredného ucha u detí.

Literatúra o TCM uvádza:

Opakované zápaly, pretrvávajúci pocit choroby po infekciách, striedanie horka a chladu s triaškou,zvýšená teplota,pocity na zvracanie, bolesti žalúdka aleb okolo žlčníka, zápaly stredného ucha u detí.
 Táto bylinná kombinácia je určená pre ťažko liečiteľné stavy nedoliečených alebo nesprávne liečených zápalov s neprospievaním, občasnými zimnicami striedajúcimi sa s pocitmi horúčosti, únavou, dlhodobo zvýšenou teplotou.

U detí sa veľmi často podáva pri opakujúcich sa zápaloch stredoušia. Pôsobí tiež na trávenie, najmä na pečeň a žlčníkové cesty.

Bolesti uší sa tradične spájali s “vonkajší škodlivinou“, moderne infekciou, ktorá prenikla do tela pomerne hlboko a napadla hlbšie štruktúry než pri obyčajnom prechladnutí. Zápal stredného ucha však nie je jedinou situáciou, kedy možno túto zmes úspešne aplikovať.
Typicky sa podáva na vracajúcich sa nedoležených nachladnutia, kedy býva prítomných striedanie horúčky a zimnica.
 
Poznámky: Zmes sa podáva k podpore organizmu v boji proti infekcii. Je určená najmä pre rôzne prechodené zápaly, ktoré nebol čas dostatočne vyležať. Tieto stavy sa prejavujú chronicky zvýšenou teplotou, občasnú triaškou či pocitom “zápalu v tele“, celkovým neprospievaním, zhoršeným trávenie pod. Čínska medicína o týchto stavoch hovorí, že “škodlivina zostala v tele“. Typickým prejavom tohto stavu je napríklad recidivujúce zápal stredného ucha u detí.

Dávkovanie:

3 x denne 16 guľôčok. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Deti od 3 do 12 rokov užívajú 3 x denne 8 guľôčok.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Bylinné zmesy sú testované na mikrobiologickú nezávadnosť, prítomnosť ťažkých kovov. Vykonáva sa chemická analýza obsahu.

Zdravotné tvrdenie pri tomto produkte nám zakazuje legislatíva EÚ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: