N Stop-pri mykóze nechtov - Original ATOK

Kód: OATB2065C
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €11,31

Zvoľte variant

Obsiahnuté éterické oleje sú známe výraznými antibakteriálnymi a protiplesňovými účinkami.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
do 7 dní | OATB2065D
€21,85
Obsah: 20 ml
do 7 dní | OATB2065C
€11,31

Podrobný popis

Odporúčanie: pri mykózach nechtov.

Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe výraznými antibakteriálnymi a protiplesňovými účinkami, so schopnosťou brániť rastu choroboplodných zárodkov a zvyšovať odolnosť organizmu proti recidívam plesňových ochorení.

Aróma: výrazná, trpká, korenistá.

Zloženie: éterické oleje - tymián, klinček, šalvia a tuja, lieh denaturovaný izopropylalkoholom.

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nechty. Kvapkadlom aplikujeme 1 kvapku preparátu na suchý postihnutý necht a necháme vsiaknuť. Po dobu trvania ťažkostí odporúčame nanášať 2x denne.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve, v období dojčenia au detí mladšieho veku. Po použití je nutné riadne umytie rúk, aby na nich nezostali zvyšky preparátov, mohlo by dôjsť k zasiahnutiu slizníc a očí.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: