Horčíkový olej na svaly - Saloos

Kód: SAL460
Náš tip
Značka: Saloos
€7,73

Zvoľte variant

Masážny olej na namáhané časti tela.

Detailné informácie

Objem: 50 ml
do 3 dní | SAL460
€7,73

Podrobný popis

Objavte kúzlo magnézia a zbavte sa napätia.

Bohatý element našej planéty, horčík, je prítomný v každom orgáne ľudského tela. Tento minerál je dôležitý pre naše zdravie a pocit pohody. SALOOS horčíkový olej je určený na aplikáciu na kožu s rýchlym účinkom na únavu a mentálnu podporu.

Horčíkový „magnéziový olej“ olej obsahuje magnézium získávané z čisto prírodného zdroja. Pochádza z prastarého európského morského dna Zechstein, ktoré je 250 mil. rokov staré.

Magnézium je veľmi dôležité pre množstvo procesov v tele a čím viac pohybu máte, tým viac ho potrebujete. Štúdie preukázali, že prijímanie magnézia cez pokožku je omnoho viac efektívnejšie ako potravou či výživovými doplnkami. Vtieraním oleja do pokožky se totiž nemôžete predávkovať, telo si vždy vezme toľko, koľko potrebuje a magnézium sa jednoducho dostane na tie správne miesta.

Magnéziový olej je pradávný a osvedčený „domácí liek“ na množstvo každodenných neduhov:

- zbavuje stresu

- podporuje pokojný spánok

- zvyšuje úroveň výkonu

- má uvoľňujúce účinky

- zlepšuje kvalitu pokožky

- pomáha pri vypadávaní vlasov 

Magnéziový olej Saloos je ideálny na aplikáciu na pokožku, na  uvoľnenie namáhaných svalov a ďalších častí tela. Výborný pre športovcov. Vhodný aj na uvolňujúci kúpeľ.

Použitie:

Na vybrané časti tela naneste ráno a večer 5 - 20 strekov podľa potreby a zľahka vmasírujte do pokožky. Nechajte vstrebať. Po aplikácii sa môže objaviť jemné brnenie pokožky či začervenanie, ktoré je prechodné. Prípravok je vhodný na používanie aj v období tehotenstva a kojenia. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v oblasti očí, na čerstvo oholené oblasti či poranenú pokožku.

Bez konzervačných a syntetických vonných látok.

Zloženie: Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potasium Chloride, Magnesium Suplhate, Calcium Chloride

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: