Éterický olej Čierne korenie BIO – Primavera

Kód: PMV2092
Neohodnotené
Značka: Primavera
€10,34

Zvoľte variant

Typická ostrá vôňa čierneho korenia. Stimulačné účinky. 

Detailné informácie

Objem: 5 ml
do 7 dní | PMV2092
€10,34

Podrobný popis

ostrá, intenzívna, korenistá vôňa

 

Typickým účinkom korenia na náš organizmus je stimulačné pôsobenie. Preto je tiež považované za prírodné afrodiziakum. Stimuluje krvný obeh, dvíha krvný tlak a tým aj zásobovanie orgánov živinami a kyslíkom. Subjektívne v nás tak vyvoláva pocit prívalu energie a zbystrenie zmyslov. Všeobecné zlepšenie prekrvenia orgánov zároveň zvyšuje našu citlivosť na podnety a môže tak posilniť aj náš pôžitok pri stimulácii niektorých z nich. Vďaka tomu sa korenie dostalo na zoznam korení do nápojov lásky.

 

Používa sa do Aromalampy, do exotických zmesí a do povzbudzujúcich masážnych olejov.

 

Čierne korenie (Piepor čierny) je tropický ovíjavý vždy zelený ker. Rastlina má tmavozelené, srdcovité listy. Jeho kvety vytvárajú hrozno, kde dozrievajú plody v tvare guľôčiek, ktoré sa v rôznom stupni zrelosti zberajú až trikrát do roka.


Upozornenie: dávkovať veľmi opatrne!

Miešanie: Klinčeky, korenené vône, Kadidlo, Vavrín

100% prírodné éterické oleje Primavera tvor najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na našu psychiku, aktivujú zmysly a posilňujú telo. Majú široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo pokožku.

 

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Je možné ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných prípravkov aj do aromalampy.

 

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

 

Ingredients INCI: Piper Nigrum (Pepper) Fruit Oil,Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

 

Miesto zberu: Sri Lanka / Bio


Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: