Éterický olej Borovicové ihličie BIO - Primavera

Kód: PMV211
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Primavera
€7,84

Zvoľte variant

Čistá lesná vôňa.

Detailné informácie

Objem: 5 ml
do 7 dní | PMV211
€7,84

Podrobný popis

Čistá lesná vôňa.

Prečisťuje ovzdušie, povzbudzuje, prebúdza silu a energiu pri vyčerpanosti a únave. Vhodná pri respiračných problémoch a slabom krvnom obehu.

Je vhodný na rozprašovanie v miestnosti, kde je chorý, pretože má schopnosť ničiť choroboplodné zárodky v ovzduší.
Borovica je vždy zelený ihličnatý strom s dlhým ihličím, preferuje chladnejšiu a vlhkú klímou. Borovica môže dorásť do výšky až nad 50 m a dožíva sa niekoľko sto rokov.

Miešanie: Cajeput, Myrta, Eukalyptus, citrusové oleje, ihličnany.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do arómalampy.

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

Ingredients INCI:  Pinus Sylvestris Leaf Oil,Limonene**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Francúzsko - Bio

Dodatočné parametre

Kategória: BIO éterické oleje
Esenciálne oleje: Vianočné, Osviežujúce, Dýchanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: