Dezinfekčný sprej Thymosan - Original ATOK

Kód: OATB2000U
Akcia Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €5,68

Zvoľte variant

Dezinfekčný prípravok s alkoholom (98,8%) a éterickými olejmi klinček a thymián thymol na dezinfekciu povrchov.

Detailné informácie

Obsah: 500 ml
do 7 dní | OATB2000I
€20,30
Obsah: 100ml
do 7 dní | OATB2000U
€5,68

Podrobný popis

DEZINFEKCIA POVRCHOV

Štandartne je prípravok výrobcom určený na dezinfekciu nôh pri mykózach avšak vzhľadom na jeho zloženie je možné ho využiť na akúkoľvek dezinfekciu. napr. v domácnosti na povrchy, klučky, predmety...

Zloženie s vysokopercentným  alkoholom a éterickými olejmi klinček a tymián má antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky.

98% alkohol spoľahlivo ničí vírusy a baktérie na povrchoch. Jeho účinok podporuje éterický olej klinček a účinná látka z éterického oleja tymián - tymol. Tento dezinfekčný sprej je 100% prírodný a môžete ho používať na dezinfekciu povrchov v domácnosti - kľučky, predmety, kuchynská linka, stôl. Neobsahuje žiadne chemikálie. Má príjemnú korenistú vôňu klinčeka a tymiánu, ktorá po chvíli vyprchá.

Zloženie: alkohol (98,8%), éterický olej klinček, thymol

Tento preparát bol testovaný Štátnym zdravotným ústavom (v centre hygieny práce a chorôb z povolania), Referenčné laboratórium pre mykobaktérie CEM, Centrom epodemiológie a mikrobiológie a hlavným hygienikom ČR.

(Upozornenie: Sprej má len 130 ml balenie.)

 

MYKÓZY, DEZIFEKCIA OBUVI, PONOŽIEK

Odporúčanie: na dezinfekciu obuvi a ponožiek pri mykózach, nadmernom potení nôh.

Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe výrazne dezinfekčným účinkom a schopnosťou pri ochorení plesňami zabraňovať ďalšiemu šíreniu spor (odolných zárodočných štádií plesní) z častí odevu.

Spektrum dezinfekčnej účinnosti: neriedený prípravok má pri dobe pôsobenia 5 minút po zaschnutí baktericídne, fungicídne a virucidné účinky s dostatočnou rezervou v dezinfekčnom pôsobení. Dezinfekčný účinok na mykobaktérie - prípravok vyhovuje v koncentrovanom stave, s dobou pôsobenia od 60 minút, na dezinfekciu predmetov (ponožiek, topánok a pod) kontaminovanými baktériami (napr. M. tuberculosis, M. avium). Tento preparát bol testovaný Štátnym zdravotným ústavom (v centre hygieny práce a chorôb z povolania), Referenčné laboratórium pre mykobaktérie CEM, Centrom epodemiológie a mikrobiológie a hlavným hygienikom ČR.

Aróma: korenistá, lekárenská.

Zloženie: alkohol, éterický olej klinček, thymol

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nohy. Pomocou rozprašovača aplikujeme neriedený prípravok v primeranom množstve do obuvi, ponožiek alebo na odev. Dlhodobý a dokonalý účinok dosiahneme, ak takto ošetrené predmety uzavrieme do igelitového vrecka.

 

Upozornenie: preparát má charakter nebezpečného prípravku v zmysle zákona č 356/2003 Zb. v znení neskorších predpisov. Vzhľadom k vysokému obsahu alkoholu, ktorý tu plní funkciu nosiča aromaterapeutických účinných látok, vykazuje vysokú horľavosť. Pri jeho aplikácii sa preto nesmie zdržiavať v blízkosti otvoreného ohňa a fajčiť.

TIP: Thymosan je vhodným doplnkom starostlivosti pri používaní N Stopu a H Stopu.

 

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: