Zubný olej Šalvia - Original ATOK

Kód: OATB2104D
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €9,61

Zvoľte variant

Je vhodný ako alternatíva zubných pást.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
do 7 dní | OATB2104D
€9,61
Obsah: 100 ml
do 7 dní | OATB2104E
€16,26
Obsah: 200 ml
do 7 dní | OATB2104G
€28,61

Podrobný popis

Odporúčanie: ako alternatíva zubných pást. Vhodný na starostlivosť pri problémoch s ďasnami. Na rozdiel od "klasického" zubného oleja tento zubný olej neobsahuje mentol, preto sa môže používať aj pri homeopatickej liečbe. 

Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe antimikrobiálnymi, protizápalovými a hojivými účinkami, zabraňujú usadzovaniu a rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov, tvorbe plaku a zubného kameňa a dezodoruje dych, obsiahnuté oleje udržujú prirodzenú rovnováhu ústnej mikroflóry a priaznivo pôsobia na stav ďasien. 

Aróma: svieža, bylinková, šalviová. 

Zloženie: rastlinné oleje - sójový a mandľový, éterický olej šalvia, chlorofyl, lecitín a vitamín E. 

Účel a spôsob použitia: určené na ošetrenie zubov a ústnej dutiny. Približne 10 kvapiek zubného oleja si dáme priamo do úst a vyčistíme zuby. Dobu pôsobenia zubného oleja môžeme predĺžiť tým, že po vyčistení zubov nebudeme ústa vyplachovať vodou. Pri používaní zubného oleja odporúčame pravidelne odmasťovať zubnú kefku.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: