Spot on proti kliešťom - CD Vet

Neohodnotené
 
 

Prírodný koncentrovaný prípravok na odpudzovanie kliešťov pre psov aj mačky. Výborne chráni zviera pred napadnutím kliešťom a neobsahuje žiadne chemikálie. Vhodný aj pre šteniatka a mačiatka.

od €23,91
Značka CD Vet
Kategória Potreby pre zvieratá
Zvoľte variant
Kód tovaru CDV33204 Objem: 10 ml 3 - 7 dní €23,91
   
Kód tovaru CDV33205 Obsah: 50 ml 3 - 7 dní €74,57
   
 

Prírodný koncentrovaný prípravok na odpudzovanie kliešťov pre psov aj mačky. Výborne chráni zviera pred napadnutím kliešťom a neobsahuje žiadne chemikálie. Vhodný aj pre šteniatka a mačiatka.

Jednoduché použitie – Prípravok je určený pre psy i mačky, je vhodný taktiež pre šteňatá a mačatá už od veku 12 týždňov. Nanáša sa po jednej kvapke na ušné čípky (pinna) oboch uší, alebo je možné ho taktiež aplikovať priamo na pokožku medzi lopatkami a na koreň chvosta. (Podrobné vysvetlivky nižšie v popise produktu).

Celoročná ochrana – Pravidelnou preventívnou aplikáciou „cdVet ZeckEx SpotOn“ ochránime psa i mačku pred kliešťami, blchami, roztočmi, švolami a taktiež lietajúcim hmyzom ako sú komáre či ovady. Tieto ataky im hrozia prakticky po celý rok, obzvlášť pri kontakte s už napadnutými zvieratami (ježkovia, túlavé zvieratá apod.).

Éterické oleje – Účinnosť zaisťujú aromatické hodnotné éterické oleje, ktoré naleptávajú hmyzu dýchacie ústrojentstvo a odpudzujú ho. Ďalšie pridané čisto rastlinné zložky sú pre stavovce netoxické a nevznikajú na nich rezistencie. Napriek tomu všetky biocídne prípravky používajte bezpečne, pred použitím vždy čítajte etiketu a produktové informácie.

Zloženie
Olej z černuchy damašskej, jojobový olej, olej z levandule, olej z manuky

Účinná látka: Geraniol 3,0 g/l.

Obsahuje jen rostlinné složky.

Aplikace odpuzovače parazitů cdVet:

  • Po otevření skleničky si kápneme na ukazováček ruky jednu kapku odpuzovače.

aplikacia1

  • Olejovou kapku odpuzovače parazitů krátce rozetřeme mezi ukazováčkem a palcem.

aplikacia2

  • Ucho psa zvedneme, boltec přitiskneme k hlavě (případně odrolujeme) a obnažíme ušní mušli.

aplikacia3

  • Olejíček vmasírujeme na čípek uprostřed ušní mušle.

aplikacia

 

Poznámka: U citlivých psů, kteří nechtějí držet a nenechají si v klidu přípravek aplikovat do uší, můžeme přípravek vmasírovat po jedné kapce do pokožky na zádech mezi lopatky a ke kořeni ocasu. Nevýhodou je prodloužení doby náběhu plné účinnosti na cca 40 dní. 

Upozornění: Odpuzovač parazitů nedáváme psovi do očí ani do nosu!

Použití u psů a koček
Po dobu tří týdnů - denně kápněte 1 kapku na prst a vmasírujte na oba ušní čípky nebo po jedné kapce vmasírujte do pokožky mezi lopatkami a na kořen ocasu (přímo na pokožku). Jakmile je dosaženo základní stabilizace, stačí používat podle tělesné váhy 1–2 x týdně. V případě vysokého výskytu klíšťat je možné produkt používat i po základní stabilizaci dlouhodobě každý den. U malých štěňat a koťat od 12 týdnů vmasírujte 1 kapku v oblasti mezi lopatkami.

Upozornění: U štěňat mladších 12 týdnů a pro březí a kojící fenky použijte Sprej proti klíšťatům ZeckEx nebo např. Citronelový odpuzovač hmyzu Insektweg Plus. Pro kojící fenky lze použít také Levandulový odpuzovač klíšťat.

Použití u hlodavců/koně
Hlodavci: Po dobu tří týdnů 2 x týdně kápněte 1 kapku na prst a vmasírujte v oblasti šíje/týlu zvířete – přímo na pokožku. Jakmile je dosaženo základní stabilizace, stačí používat 1 x týdně. Koně: Po dobu tří týdnů po 1 kapce kápněte na prst a vmasírujte po obou stranách přímo na pokožku v oblasti za ušima, v podpaží kde bývá podbřišník, a na vnitřní straně zadních stehen. Jakmile je dosaženo základní stabilizace, stačí používat 1 x týdně.

Oslabení účinnosti
Při alergických projevech, kožních problémech (sekret na pokožce, hnisavá místa apod.), po užití antibiotik, po očkování nebo při jinak oslabené imunitě, může být účinnost odpuzovače parazitů díky pachovým změnám zvířete oslabena, protože změněný pach láká parazity!

Produkt je v zásadě voděodolný – působí tedy i za deště či po koupání v přírodě, nicméně po koupání zvířete za použití šamponu je vhodné jej aplikovat znovu.

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte etiketu a informace o produktu.

Obsahuje geraniol. Může způsobovat alergické reakce.

Uložiť

Uložiť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.