Zaceľovač rán v prášku VeaVet cdVet

Kód: CDV36482
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €10

Zvoľte variant

Prírodný zásyp na ošetrenie rán a urýchlenie hojenia. Používa sa na rôzne kúsance, škriabance, odreniny, rezné poranenia.

Detailné informácie

Obsah: 70 g
3 - 7 dní | CDV36483
€18,31
Obsah: 15 G
3 - 7 dní | CDV36482
€10

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Zaceľovač rán v prášku je prírodný zásyp zo sopečného kameňa klinoptilolit-zeolitu. Ide o prírodný minerál sopečného pôvodu. Používa sa k starostlivosti a ošetreniu rôznych poškodení pokožky (kúsance, škrabance, rezné poranenia, odreniny a podobne).

Klinoptilolit – Zranenie pokožky niekedy doprevádza vznik sekrétu. VeaVet Zaceľovač rán prebytočnú tekutinu s pomocou obsiahnutého klinoptilolitu absorbuje a viaže.

Mnohé štúdie už preukázali nielen antivirulentné účinky tohto minerálu, ale i to, že dokáže viazať patogénne baktérie a plesne, a zabraňuje ich množeniu. To je obzvlášť dôležité pre zabránenie opätovnej infekcie. Okrem optimálnej hygieny zásobuje klinoptilolit pokožku minerálmi a stopovými prvkami, tým podporuje ich vlastnú regeneráciu.

Tip: Zacelovač rán v prášku sa aplikuje jednoducho posypaním na postihnuté miesta. Je ideálny napr. na zranenia spôsobené pri zastrihávaní pazúrikov. Čisto prírodný produkt.

Zloženie
Prírodný minerálny komplex.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Veterinární přípravek cdVet WundEx Puder neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoven pouze z přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence.

Způsob použití
Podle potřeby naneste na postižená místa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: