Zaceľovač rán s múmiom VeaVet cdVet

Kód: CDV3648
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €13,07

Zvoľte variant

100% prírodný prípravok na rýchle zahojenie rán ako kúsance, odreniny, zle hojace sa rany, rezné rany, rozškriabané ekzémy. Rýchlo zaceľuje rany, pomáha ich hojiť, s prírodnými minerálmi a éterickými olejmi.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
Momentálne nedostupné | CDV3344
€17,65
Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV3320
€24,80
Obsah: 20 ml
Momentálne nedostupné | CDV3648
€13,07

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Starostlivosť o pokožku – cdVet VeaVet Zaceľovač rán s múmiom  je prírodný prípravok s komplexom minerálov, éterických olejov, s mandľovým olejom a s Múmiom, ktorý doslova zázračne rýchlo zaceľuje rany všetkého druhu (rezné rany, kúsance, odreniny apod.).

Tip: Mimoriadne intenzívne pomáha pri zápaloch alebo infekciách ako napr. zle sa hojace (hnisajúce) rany alebo rozškrabané ekzémy pri kožných problémoch.

100% prírodný, šetrný – Zaceľovač je vyrobený čisto z prírodných zložiek, bez pridaných chemických látok, a je spravidla veľmi dobre znášaný.

Múmio – Veľkú zásluhu na hojivých a liečivých schopnostiach má prírodný skalný balzam Múmio, ktorý vyviera v jaskyniach ťažko dostupných hôr v strednej Ázii a skladá sa z mnohých rozličných a pre organizmus veľmi potrebných substancií (oxidy kovov, aminokyseliny, mastné kyseliny, stopové prvky a ďalšie biologicky aktívne látky), ktoré urýchľujú hojenie rán. Zaceľovač rán právom patrí do každej domácej lekárničky.

Zloženie
Voda + energia, komplex minerálnych látok, glycerín, catatinex komplex, komplex éterických olejov, mandľový olej, rakytníkový olej, múmio (Shilajit)

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: přípravek cdVet VeaVet Zacelovač ran s mumiem (VeaVet WundEx Spray) neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí, nezatěžuje organismus, nezpůsobuje resistence a nemá žádné vedlejší účinky.

Použití
Skleněnou lahvičku před použitím důkladně protřepeme. cdVet Wund-Ex Spray nastříkáme na rány nebo jinak postižená místa na pokožce proti směru růstu srsti (nestříkáme do očí ani do nosu). Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme).

Skladujeme v chladu a temnu. Před použitím protřepat.

Zabraňte kontaktu s očima!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: