Tampóny Super Plus - Natracare

Kód: NAT003
Náš tip
Značka: Natracare
€4,92

Zvoľte variant

Dámske tampóny vyrobené z certifikovanej biobavlny. Neobsahujú žiadne syntetické látky. Sú veľmi šetrné k citlivej intímnej oblasti. Nebielené chlórom. 20 ks

Detailné informácie

Objem: 1 balenie / 20 ks
Na sklade | NAT003
€4,92

Podrobný popis

Dámske tampóny vyrobené z certifikovanej biobavlny. Bez chemických a syntetických látok a plastov. Nebielené chlórom. 20 ks

Sú veľmi jemné k citlivej intímnej oblasti. Bio bavlna je veľmi dobre znášaná sliznicou pohlavných orgánov ženy. Neobsahujú žiadne syntetické látky ako umelý hodváb, parfémy, plasty, zvyšky chlóru, latex, chemické aditíva. Zachovávajú si všetky vlastnosti bežných tampónov. Sú spoľahlivé a pohodlné.

Produkty Natracare sú vo svete odporúčané gynekológmi pre všetky ženy, ktoré trpia alergiami, zápalmi, svrbením, bolesťami a ďalšími nepríjemnými ženskými problémami. Produkty Natracare pomáhajú ženám zachovať si pohodlie a príjemný pocit aj počas menštruácie. Používaním tampónov a vložiek Natracare sa mnohým ženám zlepšili potiaže, ktoré im spôsobovali syntetické materiály bežných výrobkov dámskej hygieny.

Tampóny Natracare Regular sú vyrobené:

- zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association)

- tampóny sú biodegradabilné

- nie sú bielené chlórom

- tampóny neobsahujú prídavné látky, sú bez parfumácie a farieb

- neobsahujú umelý hodváb

A čo syndróm toxického šoku?

Nezávislý výskum vykonaný na New York University Medical School naznačuje, že použitie 100% bavlny v tampónoch môže znížiť v porovnaní s tampónmi, ktoré obsahujú umelý hodváb riziko syndrómu toxického šoku. Natracare tampóny zo 100% bavlny boli zahrnuté v tomto výskume a pri skúškach nemali vplyv na tvorbu baktérií, ktoré prispievajú k syndrómu toxického šoku. Všetky ostatné tampóny značiek, ktoré obsahujú umelý hodváb podporovali produkciu týchto baktérií.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: