STÍŠENIE VETERNEJ BÚRKY - SHU GAN WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,20 (–12 %)
€16,16
Značka TCM Herbs
Kategória Podpora zdravia
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH064 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18,36 €16,16
   
 

STÍŠENIE VETERNEJ BÚRKY - SHU GAN WAN  - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus. 

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz 

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Uvoľňuje čchi pečene a upravuje jej obeh QI ZHI
  • Harmonizuje pečen a žalúdok
  • Utišuje bolesť

Odborná literatúra o TCM uvádza: Veľmi obľúbená zmes používaná k úprave zažívacích ťažkostí s dôrazom na zlepšenie funkcie pečene, žlčníku a slinivky. Najčastejšie tieto problémy vznikajú pôsobením chronického stresu, nesprávnymi stravovacími návykmi a prepracovaním. Pôsobí aj v prípadoch pretrvávajúcich tráviacich porúch a bolestí po operácii žlčníka. Zmes redukuje pôsobenie stresu na organizmus, u žien pomáha navyše normalizovať menštruáciu.

Rozbor bylín v zmesi: Qing pi rozbíja stagnáciu pečennej Qi a uvoľňuje bolesť Chen pi znižuje potravu dole, aby nestagnovala v žalúdku a v črevách a pomáha slezine aj pľúcam, Xiang fu harmonizuje vzťah medzi pečeňou a slezinou a upravuje menštruáciu, Mu dan pi ochladzuje teplo v krvi a uvoľňuje stagnáciu krvi, najmä u žien s bolestivou menštruáciou a zrazeninami, Chai hu uvoľňuje stagnáciu pečennej Qi (viz Legendy písané bylinami), Bai shao vyživuje a posilňuje YIN pečene a krv pečene, Hou po vysušuje vlhko, uvoľňuje stagnáciu a podporuje pohyb Qi, Shan zha odvádza stagnáciuvpotravy z čriev a uvoľňuje stagnáciu krvi v brišnej oblasti, Rou gui zahrieva skrytý vnútorný chlad, odblokováva dráhy a tlmí bolesť, posilňuje Qi a krv, Chuan lian zi ochladzuje teplo, vysušuje vlhko, tlmí bolesť a upravuje obeh Qi.

Dávkovanie: 3x denne 4 tabletky, deti od 6 rokov denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 1–2 týždňoch.

Upozornenie: Zmes sa neužíva v tehotenstve.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.