Rýchla žubrienka - Wu Zi Yan Zhong tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM101
Značka: YaoMedica
€11,76

Zvoľte variant

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Plodnosť mužov. Zlý spermiogram.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
3 - 7 dní | YM101
€11,76

Podrobný popis

Tinktúra Rýchla žubrienka vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Wu Zi Yan Zhong Wan.

Tinktúra podporuje Jing Gui (esenciu plodnosti) u mužov. Klasická čínska zmes, ktorá podporuje u mužov všetky aspekty spermiogramu. Užíva sa ako podpora plodnosti. Ak riešite problémy s plodnosťou, je dobré myslieť na to, že príčina býva z 60% na strane ženy a zo 40% na strane muža. Väčšinou sa riešia problémy ženy a na mužov sa zabúda. Tinktúra vhodná skôr pre dlhodobé užívanie.

Hlavné zameranie: problém s plodnosťou u mužov, zlé hodnoty spermiogramu

Ďalšie: problémy s plodnosťou u mužov, impotencia, sexuálna dysfunkcia, časté močenie, slabosť v bedrách či kolenách, únava

Účinky podľa čínskej medicíny:  posilňuje Shen Jing Qi Yang (esenciu, energiu Qi a Yang Obličiek), posilňuje Xue (krv), podporuje zrak

Dávkovanie:

Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierne zakalenie je normálne. 
Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeliť na dve časti - ráno a večer. Tzn. ak vážite napríklad 70 kg, tak si dáte 35 Kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom Vám tinktúra vydrží asi na 15 dní. 

Po konzultácii s odborníkom je možné dať až trojnásobnú dávku 
Tinktúry užívajte na lačno. Minimálny odstup je 30 minút pred jedlom alebo jedna hodina po ňom. 
Tinktúru je možné zaliať trochou horúcej vody a tým dôjde k odpareniu alkoholu. Tento postup je vhodný pre deti alebo šoférov. 
Na jeden mesiac potrebujete zvyčajne 2-3 balenia (podľa dennej dávky - viď vyššie) 

Zloženie: 
voda, alkohol  
Gou Qi Zi - kustovnica čínska, plod - Fruc. lycii - 8,8g
Tu Si Zi - kukučina čínska, semeno - Sem. cuscutae - 8,8g
Fu Pen Zi - černica, plod - Fruc. rubi - 5,9g
Wu Wei Zi - klanopraška čínska, plod - Fruc. schisandrae - 5,9g
Che Qian Zi - skorocel, semeno - Sem. plantaginis - 8,8g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: