Prírodná dezinfekcia cdVet

Kód: CDV3685
Náš tip
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €11,50

Zvoľte variant

Prírodná dezinfekcia bez chemických látok. Pôsobí proti baktériám a pliesňam. Používa sa všade tam, kde ju nutné udržiavať hygienickú čistotu po kontakte so zvieratami, pri chorých zvieratách, upratovaní v okolí zvierat a pod.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV3685
€11,50
Obsah: 500 ml
Momentálne nedostupné | CDV3686
€21,89
Obsah: 1000 ml
Momentálne nedostupné | CDV3687
€29,15
Obsah: 5000 ml
Momentálne nedostupné | CDV3688
€65,84

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Prírodná dezinfekcia je nechemická alternatíva dezinfekčných prostriedkov proti baktériam a plesniam s prírodnou účinnou látkou Natriumhypochlorid, ktorá usmrcuje baktérie (používa sa k rýchlej úprave vody z potokov, riek a mlák na pitnú). Pri vysokom infekčnom zaťažení choroboplodnými zárodkami a pri problémoch ako sú napríklad plesne, bakteriálne a vírusové infekcie je neodmysliteľná dôkladná hygiena.

Dezinfekčnú očistu potom vykonávame všade tam, kde dochádza k priamemu kontaktu so zvieraťom (domácnosť, veterinárna ordinácia, psie salóny, koterce, stajne, psie búdy, klietky pre hlodavce, vtačie voliéry, terária a podobne). Po upratovaní a očiste následne dezinfikujeme taktiež ruky, peliešok zvieraťa, nádoby a misky na pitnú vodu, misky na krmivá a iné.

S úspechom používame túto dezinfekciu taktiež ako intenzívnu podporu pri riešení plesňových ochorení pokožky, kedy sa dezinfekcia aplikuje priamo na postihnuté miesta. Prírodná dezinfekcia cdvet je vyrobená pomocou špeciálnej elektrolýzy z vody, nezanecháva stopy a je úplne bezpečný pre zvieratá a ľudí. Prírodná dezinfekcia cdVet nespôsobuje rezistencie - preto nemusíme dezinfekčné prípravky striedať!

Zloženie
Voda upravená pomocou špeciálnej elektrolýzy, Natriumhypochlorid - koncentrácia < 1 % (usmrcuje baktérie vo vode behom 15–30 min.).

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdDes neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vůně, nosiče, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí a nemá žádné vedlejší účinky.

Aplikace
Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače jej jednoduše nastříkáme ze vzdálenosti 20 až 30 cm. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: