Pohlcovač pachov Anti-Smell - CD Vet

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 

Je bylinkový pohlcovač nepríjemných pachov z kobercov, textílií a zo vzduchu (moč, výkaly, zvratky, pot, cigaretový dym, odpadky).

Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €0,61 (–2 %)
od €6,03
Značka CD Vet
Kategória Ekologické upratovanie
Zvoľte variant
anti smell 100 Kód tovaru CDV3679 Objem: 100 ml 3 - 7 dní €12,33 €12,09
   
anti smell 500 Kód tovaru CDV3680 Objem: 500 ml 3 - 7 dní €30,88 €30,27
   
anti smell pohlcovac pachov Kód tovaru CDV33162 Objem: 20 ml 3 - 7 dní €6,15 €6,03
   
 

Produkt vyvinutý k pohlcovaniu nepríjemných pachov, prírodný a bezpečný.

Rozkladá pachy – AntiSmell je čisto rastlinný produkt, rozkládajúci organické pachy behom niekoľkých minút katalytickým rozkladom. Pachy neprekrýva, ale absorbuje (schopnosť určitých bylín).

Mnohostranné použitie – cdVet AntiSmell (originálny názov casaCare AntiSmell) pôsobí proti zápachom ako je napr. cigaretový dym, moč, fekálie, mačací záchod, odpad, pot, atď. Dá sa použiť do vzduchu, na koberec, textílie, doma, v aute, na toaletách, v ordináciách u veterinára.

100% prírodný, šetrný – Produkt obsahuje výhradne prírodné rastlinné zložky, je vyrobený bez akýchkoľvek pridaných chemických látok, je biologicky rozložiteľný. Môžete ho bezpečne používať každý deň.

Zloženie
Voda, alkohol, extrakty bylín získané studeným výluhom.Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Anti-Smell neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vůně, plnidla, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nedráždí a nemá žádné vedlejší účinky.

Aplikace Anti-Smellu

Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače jej jednoduše nastříkáme do ovzduší, nebo ze vzdálenosti 20 až 30 centimetrů přímo na zapáchající místa. Anti-Smell nestříkáme do očí. K provonění mytých ploch (podlaha, kuchyň, nábytek) přidáváme cca 2 až 5 ml Anti-Smellu do jednoho litru mycí vody. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.