HustaVet Olej cdVet

Kód: CDV07143
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €18,74

Zvoľte variant

Prírodný doplnok pre zvieratá s citlivými dýchacími cestami a problémami s kašľom.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
Momentálne nedostupné | CDV07143
€18,74
Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV07144
€25,03
Obsah: 250 ml
Momentálne nedostupné | CDV07145
€50,12

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Produkt bol vyvinutý pre špeciálnu výživovú podporu v situácii, ktorá vznika v súvislosti s kašľom.

Podpora dýchacích ciest – Ojedinelou kombináciou blahodárnych rastlinných a bylinných olejov vznikol produkt, ktorý je skvelou výživovou podporou predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú citlivé dýchacie cesty a trpia napr. častým kašľom. Obsiahnuté oleje sa harmonicky dopĺňajú a dodávajú organizmu látky, ktoré podporujú fyziologické funkcie dýchacích ciest.

Černucha damašská – Bázu tohto produktu tvorí osvedčený olej z černuchy damašskej (tzv. čierna rasca) z prvého lisovania za studena z originálnych egyptských semien v kvalite podľa Nemeckej lekárskej knihy (DAB). Olej je bohatý na hodnotné vitamíny a esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú dôležitým stavebným kameňom o. i. pre obranyschopnosť organizmu.

Bylinné oleje – Ďalšími hodnotnými komponentmi Oleja HustaVet sú prírodné éterické oleje zo šalvie, tymiánu, badiánu, feniklu a levandule.

Tip: Funkcie dýchacích ciest je vhodné podporovať taktiež dobrým zaopatrením v oblasti prírodných minerálov, vitamínov, stopových prvkov, enzýmov a ďalších hodnotných živín a vitálnych látok. Olej HustaVet je možné kombinovať napr. so sypkými bylinkami HustaVet Immun.

Zloženie:
čistý egyptský olej z černuchy damašskej, za studena lisovaný (DAB kvalita)

Doplnkové látky na kg
Senzorické doplnkové látky: olej z feniklu 3,3 g, olej z badiánu 3,3 g, olej zo šalvie 3,3 g, olej z tymiánu 3,3 g, olej z rasce 3,3 g, olej z levandule 3,3 g.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Krmná surovina cdVet Olej HustaVet neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotovena pouze z přírodních komponentů. Vedlejší účinky, vznik rezistencí či případné nebezpečí z nechtěného předávkování nejsou známé, ale není vhodné doporučené dávkování překračovat.

Doporučené dávkování
Psi: podle potřeby 4–12 kapek, podle tělesné váhy, 1–2 x denně
Koně: podle potřeby denně 10–15 ml
Pony a malí koně: podle potřeby denně 5–10 ml
Po otevření skladujte v chladu a temnu a spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: