Olej na harmonizáciu menštruačného cyklu BIO – Primavera 50 ml

Kód: PMV21720
Značka: Primavera
€18,18

Zvoľte variant

Prírodný, zmyselne voňajúci, účinne poskytuje rovnováhu v ženskom cykle. Stará sa o pokožku, zmierňuje menštruačné bolesti, uvoľňuje telo, myseľ a dušu.

 

Detailné informácie

Objem: 50 ml
do 7 dní | PMV21720
€18,18

Podrobný popis

Život v ženskom tele je ako vlnenie oceánu. Sú žiarivé dni prílivu, keď sa cítime silné, inšpirované a ľahké. A sú dni odlivu, keď sme nadmieru senzibilné a potrebujeme priestor pre seba.

Rytmus vlnenia ženského cyklu nás udržiava v neustálom pohybe na fyzickej a emočnej úrovni.

Telo sa každý mesiac pripravuje na nový život. Rovnako ako dorastajúci mesiac sa blíži k plodnej fáze, v ktorej sa chce láskyplne spojiť s rastúcim očakávaním plným životnej energie. Ak v tomto čase nevznikne nový život, nastáva čas odplavovania až po očistné krvácanie. Rovnako ako temnota nového Mesiaca, aj toto je čas odpočinku a introspekcie pred opätovným začiatkom cyklu.

Olej na harmonizáciu menštruačného cyklu s účinným zložením čistej sily prírody, poskytuje rovnováhu v ženskom cykle. Stará sa o pokožku a uvoľňuje telo, myseľ i dušu. Zmierňuje menštruačné bolesti a účinkuje pri vyčerpaní a strese.

Použitie: Jemne vmasírujte do brucha, na krížovú oblasť a oblasť vnútornej strany stehien.

Obsahuje:

  • Bio olej zo semiačok Granátového jablka: Intenzívne sa stará o zrelú pokožku, účinne regeneruje, vyhladuje, spevňuje a chráni.
  • Bio Pupalkový olej: Má silné upokojujúce účinky, posiluje ochrannú barieru pokožky, chráni pred stratou vlhkosti a udržuje jej prirodzenú rovnováhu.
  • Bio Muškátová šalvia: Tento éterický olej je v aromaterapii známy ako ženský olej. Má vyrovnávajúci účinok na výkyvy nálady súvisiace s hormónmi a posilňuje emočnú a duševnú rovnováhu.
  • Bio Ylang-ylang komplet: silne upokojuje a uvoľňuje, sprostredkúva pocit tepla a bezpečia; pomáha obnoviť kontakt so sebou samým.
  • Bio Gerániumregeneruje pokožku, jeho vyrovnávacie vlastnosti pomáhajú ženám všetkých vekových skupín. 
  • Bio Mníšske korenie: Ide o plody rastliny drmek obecný pôvodom z Ázie. Priaznivo ovplyvňuje celý menštruačný cyklus, preto sa  používa na zmiernenie ťažkostí pri menštruácii a stabilizácii ženských hormónov.

 

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: