OCHLADENIE HORÚCEJ LÁVY - XUAN BI WAN - TCM Herbs

Neohodnotené
 
 
Tradičná čínska bylinná zmes.
Bežná cena €18,36
Ušetríte €2,20 (–12 %)
€16,16
Značka TCM Herbs
Kategória Bolesť svalov, chrbta, kĺbov
Zvoľte variant
Kód tovaru TCH202 Objem: 100 tabliet / 30 g 3 - 7 dní €18,36 €16,16
   
 

OCHLADENIE HORÚCEJ LÁVY - XUAN BI WAN - TCM Herbs

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Ak sa chcete o bylinných zmesiach TCM Herbs dozvediet viac, využite komplexné informácie priamo na stránke výrobcu: www.patentnimedicina.cz

http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty

Pôsobenie:

  • Premieňa teplú vlhkosť SHI/RE
  • Uvoľňuje dráhy
  • Utišuje bolesť

Odborná literatúra o TCM uvádza: Táto zmes odstraňuje vlhké teplo, ktoré sa kumuluje hlavne v kĺboch. Toto vlhké teplo je najčastejšie spôsobené zlou výživou: pikantné, sladké , mastné jedlá či nadmerné množstvo, ktoré telo nestačí stráviť, čím vznikajú škodlivé látky, ktoré sa potom ukladajú v organizme. Zvyšuje sa cholesterol, kyselina močová a krvné tuky. To všetko má potom za následok zablokovanie dráh vlhkým teplom, čo predstavuje opuchnuté, začervenané a bolestivé kĺby s obmedzenou pohyblivosťou.

Rozbor bylín v zmesi: Xing ren odblokováva dráhy, Yi yi ren a Hua shi ochladzuje teplo, vysušuje vlhko, Lu dou ochladzuje teplo, Ban xia vysušuje vlhko a rozpúšťa hlien a zdureniny, Lian qiao ochladzuje teplo a rozpúšťa zdureniny, Zhi zi ochladzuje teplo v krvi a vylučuje teplo s vlhkom, Qin jiao vylučuje vlhko, ochladzuje teplo, vylučuje vlhký vietor a posilňuje šlachy, Sang zhi odblokováva dráhy, posilňuje kĺby a vylučuje vietor, Jiang huang rozprúďuje krv a Qi, tlmí bolesť a vylučuje vietor, Hai tong pi vylučuje vlhký vietor a odblokováva dráhy, zmenšuje opuchy, Can sha vylučuje vlhký vietor, Cang zhu vysušuje vlhko a vylučuje vlhký vietor.

Dávkovanie: 4 tabletky 3x denne. Deti od 3 do 12 rokov poloviční dávky - 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Vhodné užívať spoločne so Šaolínovým Olejom (kód 700), ktorý sa užíva lokálne na zasiahnuté miesta k zmierneniu bolesti.

Obsah: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

Výrobca: Medichin TCM Herbs

Čínske bylinné zmesi od výrobcu Medichin:

  • sú 100% prírodné produkty
  • neobsahujú žiadny lepok
  • byliny použité na výrobu sú dôsledne testované v akreditovaných laboratóriách EU Kneipp Forschung v Nemecku
  • byliny neobsahujú žiadne syntetické látky, antibiotiká, kortikoidy, kyselinu aristolochovú
  • sú testované na prítomnosť ťažkých kovov (ortuť, kadmium, olovo, arzén, meď), baktérií (E. coli, salmonela, ostatné baktérie), plesní a kvasiniek (aflatoxíny B1, celkové aflatoxíny), pesticídov
  • čínsky dodávateľ bylín je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice)
  • produkty sú schválené UVZ SR

Čo sú Bylinné zmesi WAN ?
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi TCM Herbs sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov.

Ako pôsobia čínske bylinné zmesi ?
Rešpektujú prepojenosť troch apektov ľudského organizmu - telesného, energetického a duševného. Majú vyvážený účinok na celý organizmus a pôsobia komplexne.

Prečo dôverovať tradičnej čínskej medicíne ?
Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov. Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým. Tradičná čínska medicína nie je liečiteľstvo, ale vysoko sofistikovaná vedecká disciplína. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.