Leukostop - tinktúra s betaglukánom TG50

Neohodnotené
 
 
Posilnenie po chorobách a braní silných liekov
€8,19
Značka Naděje
Kategória Tinktúry s betaglukánom
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD131 Objem: 50 ml 5 - 7 dní €8,19
   
 

Leukostop - tinktúra s betaglukánom TG50

Hlavné zameranie: čistenie krvi, imunita, detoxikácia

Odborná literatúra uvádza použitie pri:

Komplexná aktivácia očisty tela po infekčných chorobách, bakteriálnych nákazách, silných antibiotikách, chemoterapeutikách, chemoterapii.

Zloženie: všehoj ázijský (korejský ženšeň), tamaryška francúzska, eleuterokok, vres obyčajný a rakytník rešetliakový.

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Čo sú gemmoglukány?

Gemmoglukány sú liečivé tinktúry, ktoré obsahujú dve účinné zložky: tinktúry z púčikov rastlín a betaglukán z hlivy ustricovej. Výťažky z púčikov rastlín obsahujú významné liečivé látky, ktoré v iných častiach rastliny nie sú prítomné. Betaglukán má výrazne posiľňujúci účinok na oslabenú imunitu. Spojením týchto dvoch zakladných látok vznikajú jedinečné tintúry s priaznivými terapeutickým účinkami.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.