Kúra K41 Jarná detoxikácia - Naděje

Neohodnotené
 
 

detoxikácia, jarná kúra

€21,01
Značka Naděje
Kategória Kúry z tinktúr
Zvoľte variant
Kód tovaru NADK41 Objem: 175 ml 5 - 7 dní €21,01
   
 

Kúra K41 Jarná detoxikácia - Naděje

Hlavné zameranie: očista organizmu, jarná kúra, detoxikácia, usadeniny,

K jari patria rôzne tradície aj upratovanie našich domovov. Nielen domácnosť, ale aj naše telo si zaslúži jarnú očistu. Zbavme sa usadenín a nečistôt v našom tele, omladí ho jarné očistenie touto kúrou.

Zloženie kúry: pýr T34, pestrec T30, breza P2, rozmarín P39

Postup užívania kúry:

Súčasne kvapkať T34+T30+P2, po doužívaní P2 pridajte P39 a všetko doužívať.

Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek.

 

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.