Kúpeľový olej na nohy - Original ATOK

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 
Je vhodný na dezinfekciu obuvi a ponožiek pri mykózach a nadmernom potení nôh.
od €10,42
Značka Original ATOK
Kategória Starostlivosť o nohy
Zvoľte variant
Kúpeľový olej na nohy - Original ATOK (Obsah 100 ml) Kód tovaru OATB1006E Obsah: 100 ml 6 - 10 dní €10,42
   
Kúpeľový olej na nohy - Original ATOK (Obsah 100 ml) Kód tovaru OATB1006G Obsah: 200 ml 6 - 10 dní €14,93
   
 

Odporúčanie: na dezinfekciu obuvi a ponožiek pri mykózach, nadmernom potení nôh.

Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe výrazne dezinfekčným účinkom a schopnosťou pri ochorení plesňami zabraňovať ďalšiemu šíreniu spor (odolných zárodočných štádií plesní) z častí odevu.

Spektrum dezinfekčnej účinnosti: neriedený prípravok má pri dobe pôsobenia 5 minút po zaschnutí baktericídne, fungicídne a virucidné účinky s dostatočnou rezervou v dezinfekčnom pôsobení. Dezinfekčný účinok na mykobaktérie - prípravok vyhovuje v koncentrovanom stave, s dobou pôsobenia od 60 minút, na dezinfekciu predmetov (ponožiek, topánok a pod) kontaminovanými baktériami (napr. M. tuberculosis, M. avium). Tento preparát bol testovaný Štátnym zdravotným ústavom (v centre hygieny práce a chorôb z povolania), Referenčné laboratórium pre mykobaktérie CEM, Centrom epodemiológie a mikrobiológie a hlavným hygienikom ČR.

Aróma: korenistá, lekárenská.

Zloženie: éterický olej klinček, thymol, lieh denaturovaný izopropylalkoholom.

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nohy. Pomocou rozprašovača aplikujeme neriedený prípravok v primeranom množstve do obuvi, ponožiek alebo na odev. Dlhodobý a dokonalý účinok dosiahneme, ak takto ošetrené predmety uzavrieme do igelitového vrecka.

Upozornenie: preparát má charakter nebezpečného prípravku v zmysle zákona č 356/2003 Zb. v znení neskorších predpisov. Vzhľadom k vysokému obsahu alkoholu, ktorý tu plní funkciu nosiča aromaterapeutických účinných látok, vykazuje vysokú horľavosť. Pri jeho aplikácii sa preto nesmie zdržiavať v blízkosti otvoreného ohňa a fajčiť.

TIP: Thymosan je vhodným doplnkom starostlivosti pri používaní N Stopu a H Stopu.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.