Kozinec blanitý - tinktúra z púčikov P68

Neohodnotené
 
 
imunita, srdce, obličky, pečeň
Bežná cena €7,56
Ušetríte €1,51 (–20 %)
€6,05
Značka Naděje
Kategória Tinktúry z púčikov
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD068 Objem: 50 ml 5 - 7 dní €7,56 €6,05
   
 

Kozinec blanitý - tinktúra z púčikov P68

Hlavné zameranie: imunita, antivírové pôsobenie, dýchacie ústrojenstvo, srdcová činnosť, činnosť obličiek, pečeň

Odborná literatúra uvádza: psychické aj fyzické posilnenie, prekonanie stresu

 

Prečo sú tinktúry z púčikov jedinečné ? 

Tinktúry z púčikov rastlín majú jedinečný účinok vďaka obsahu tých neacennejších látok, ktoré rastlina v sebe má. V čase kvitnutia rastlina sústreďuje svoju silu a energiu do pukov. Tam sa nachádzajú všetky dôležité vitamíny, minerály, enzýmy...Lúhovaním púčikov sa získava cenná tinktúra, ktorá obsahuje práve tieto účinné látky. Toto odvetvie alternatívnej medicíny sa nazýva gemmoterapia.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.