Kokosový olej proti kliešťom CdVet

Kód: CDV91364
Neohodnotené
€12,80

Zvoľte variant

Zmes rastlinných bio olejov na vnútorné užívanie. Špeciálne oleje prirodzene menia pach srsti a kože psa a tým postupne bude pes pre kliešte nezaujímavý a neprisajú sa.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV91364
€12,80

Podrobný popis

Prírodné rastlinné oleje lisované za studena hlavne z bio kokosu a bio černuchy damašskej postupne menia pach srsti zvieraťa. Zviera sa tak postupne stane pre kliešte nezaujímavé a nemajú chuť sa na neho prisať. Tento produkt neobsahuje éterické oleje.

Použitie:

Užíva sa ku krmivu každý deň a psy ho veľmi dobre znášajú. Takisto sa môže použiť priamo na srsť a kožu - na ošetrenie a zlepšenie kvality srsti a kože.

Pre zvýšenie ochrany sa odporúča kombinovať tento bio kokosový olej ešte so Spot on proti kliešťom alebo Sprejom proti kliešťom od Cdvet.

Dávkovanie:

Malý pes do 10 kg -  0,5 ml
Střední pes 10 až 30 kg -  1 až 1,5 ml
Velký pes nad 30 kg - 1,5 až 3 ml

Odporúča sa podávať celú sezónu. Po 3-4 týždňoch sa môže dávkovanie o polovicu znížiť.

Zloženie: bio kokosový olej 45%, bio olej z černuchy damašskej 27%, bio slnečnicový olej, bio konopný olej, lisované za studena.

Analytické složky: Protein < 0,3 % / Oleje a tuky 99,6 % / Vláknina < 0,5 % / Popel < 0,4 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: