Fluidum na kĺby cdVet 100 ml

Kód: CDV3362
1 hodnotenie
Značka: CD Vet
€24,55

Zvoľte variant

Prírodný prípravok na regeneráciu kĺbov pre psov. Regeneruje kĺby, šlachy, väzy po záťaži, po operácii, alebo pred záťažou. 

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
Momentálne nedostupné | CDV3362
€24,55

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Kĺbové fluidum  je tekutý ošetrujúci prípravok z výťažkov z bylín (pagaštan, arnika, breza), ktorý povzbudzuje látkovú výmenu pohybového aparátu: kĺbov, šliach a väzov, a tým urýchľuje regeneráciu týchto tkanív a zároveň ich pripravuje na budúcu záťaž.

Použitie – Bylinné kĺbové fluidum nanášame tampónom alebo bavlnenou vreckovkou na pokožku v oblasti kĺbov, šliach a väzov. Po krátkom čase (cca 1 minúta) sa tekuté fluidum (bez zanechania stôp na pokožke a srsti) vstrebá a výťažky bylín preniknú do cieľových miest. Ako prevenciu nanášame prípravok 15–30 minút pred zvýšenou námahou pohybového aparátu. Aplikácia po výdatnejšom pohybe (dlhá prechádzka, výlet, šport) prispieva k rýchlejšej, intenzívnejšej a hodnotnejšej regenerácii.

Tip: Optimálna vonkajšia starostlivosť o kĺby je vhodná taktiež po operáciach, po úrazoch alebo pri degeneratívnych kĺbových zmenách. Veľmi dobre Gje prípravok znášaný taktiež pri opuchu, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov (artritída).

Zloženie
Kombinácia bylín na alkoholovej bázi (s výťažkami z brezového listu, pagaštanu a arniky).

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Ošetřovací přípravek cdVet Gelenkfluid neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

cdVet Gelenkfluid je vhodný
Při bolestech kloubů, šlach a vazů.
Pro rychlejší odplavení škodlivin (detoxikace).
Jako prevence před zvýšenou námahou.
Po větší námaze (dlouhá procházka, běh).
Jako prevence vzniku omezené hybnosti.
Při otoku, zánětech kloubů, šlach nebo vazů.
 

Skladování
cdVet Gelenkfluid skladujeme v temnu a chladu! Nejlépe v chladničce.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: