Éterický olej Palmarosa BIO - Primavera

Kód: PMV408
Náš tip
Značka: Primavera
€7,23

Zvoľte variant

Vôňa po ružiach s jemným citrusovým nádychom.

Detailné informácie

Objem: 5 ml
do 7 dní | PMV408
€7,23

Podrobný popis

S kvetovými tónmi, jemná, ružová vôňa

Palmarosa (Cymbopogon martinii var. motia) je trváca odolná tráva, ktorá sa pestuje v Ázii. Dorastá až do troj metrovej výšky. Jej listy voňajú jemne po ružiach, až citrusovo. Esenciálny olej sa používa v parfumérii a kozmetike. Je vhodný na dezinfekciu priestorov.
100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do arómalampy.

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

Ingredients INCI:  Cymbopogon Martini Oil,Citral**, Geraniol**, Farnesol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu: Nepál - Bio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: