Éterický olej Koriander semiačka BIO - Primavera

Kód: PMV944
Náš tip
Značka: Primavera
€14,53

Zvoľte variant

Aromatická, teplá, korenistá vôňa s harmonizačným a relaxačným účinkom.

Detailné informácie

Objem: 5 ml
do 7 dní | PMV944
€14,53

Podrobný popis

Aromatická, teplá, korenistá vôňa s harmonizačným a relaxačným účinkom.

Koriander rastie po celom svete ako jednoročná rastlina, používa sa ako korenie a liečivá bylina. V prírodnom liečitelstve sa používa pri problémoch žalúdka a zažívacích ťažkostiach. V kuchyni sa nachádza v chlebovej zmesi korenia je súčasťou zmesi korenia kari, vhodný je do vianočného pečiva a likérov. Koriander sa tiež používa v parfumérii.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly, posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do aromalampy.

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

Ingredients INCI:  Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit OilGeraniol**, Limonene**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

Miesto zberu:  Francúzsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: