Éterický olej Frangipani 20% BIO - Primavera

Kód: PMV869
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Primavera
€31,01

Zvoľte variant

Exotická, sladko - kvetinová, tropická vôňa.

Detailné informácie

Objem: 5 ml
do 7 dní | PMV869
€31,01

Podrobný popis

Exotická, sladko - kvetinová, tropická vôňa.

Vyskúšajte uvoľňujúcu masáž alebo voňavý kúpeľ.

Vôńa inšpiruje, stimuluje zmysly sa vyrovnáva.
Frangipani volajú tiež chrámová kvetina, je to strom alebo ker s intenzívne voňavými kvetmi udomácnený v Ázii a juhovýchodnej Ázii. Frangipani strom môže vyrásť až 5 metrov do výšky. V Ázii je považovaný v chrámoch ako slávnostnú a obetnú rastlinu. Kvety sú voňavé najmä v noci z nich sa vyrába vzácny Absolue.

100% prírodné éterické oleje Primavera tvoria najširšiu kolekciu certifikovaných esenciálnych olejov, získaných šetrným spôsobom z biodynamicky vypestovaných rastlín. Éterické oleje majú pozitívny vplyv na psychiku, aktivujú zmysly posilňujú telo. Maju široké uplatnenie v domácej aromaterapii, v starostlivosti o telo a pokožku.

Použitie: Éterické oleje môžete využiť mnohými spôsobmi. Možno ich použiť ako prísadu do masážnych olejov, kúpeľov, vonných zmesí aj do aromalampy.

POZOR: Éterické oleje sú síce prírodné, ale sú to vysoko koncentrované prchavé, horľavé látky, preto je potrebné ich vždy zriediť v správnom pomere. Neriedené oleje nikdy nepoužívajte priamo na pokožku - výnimkou je Levanduľa a Tea Tree, ktoré je možné používať priamo. Chráňte oči! Nepatrí do rúk DEŤOM.

Zloženie:  20% Frangipani Abs., 80% alkohol

Ingredients INCI:  Alcohol, Plumeria Acutifolia Flower Extract, Benzyl Salicylate**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Linalool**

** prirodzená súčasť silice

 

Miesto zberu: India - konvenčný zber

Dodatočné parametre

Kategória: BIO éterické oleje
Esenciálne oleje: Osviežujúce, Pre ženy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: