Éterický olej Citrón - Original ATOK

Kód: OATA6010B
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €6,93

Zvoľte variant

Podporuje imunitu, uľavuje pri dýchacích ťažkostiach, prechladnutí a angínach, pomáha pri zlom trávení, nevoľnosti a kŕčových žilách.

Detailné informácie

Obsah: 10 ml
do 7 dní | OATA6010B
€6,93
Obsah: 50 ml
do 7 dní | OATA6010D
€27,62
Obsah: 20 ml
do 7 dní | OATA6010C
€12,23

Podrobný popis

INCI: Citrus medica limonum oil

Krajina pôvodu: Taliansko

Vlastnosti: podporuje imunitu, pôsobí antisepticky, detoxikačne, uľavuje pri dýchacích ťažkostiach, prechladnutí a angínach, pomáha pri zlom trávení, nevoľnosti, kŕčových žilách, osviežuje, povzbudzuje.

Aróma: svieža, výrazná, citrusová, ľahko sladkastá.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Éterické oleje
Esenciálne oleje: Na dobrú náladu, Pre deti, Pre ľahšie učenie, Osviežujúce
Éterický olej podľa druhu: Citrón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: