Čistič umývačiek riadu a práčok Almawin 200g

Kód: ALW273289
Neohodnotené
Značka: Almawin
€4,29

Zvoľte variant

Prírodný intenzívny čistič pračiek a umývačiek riadu. Odstraňuje hlboko usadené nečistoty, vodný kameň, mastnotu.

Detailné informácie

Obsah: 200 g
3 – 5 dní | ALW273289
€4,29

Podrobný popis

Čistič umývačiek riadu a práčok Almawin 200g

V priemernej rodine beží umývačka minimálne raz denne a práčka trikrát týždenne. Dokážete si ešte predstaviť svoju domácnosť bez pomocníkov ako je tento? Čistič umývačiek riadu a práčok aktívne odstraňuje vodný kameň a usadeniny nečistôt, odstraňuje pachy a mastnotu, udržuje gumové a kovové časti v poriadku a obsahuje iba čisto prírodné účinné látky.

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa a čistenie zvyšuje životnosť vysoko kvalitných zariadení. Odstraňuje živnú pôdu pre choroboplodné zárodky a zaisťuje hygienickú sviežosť. Čistič umývačky a práčky AlmaWin je vegánsky a má ekocertifikáciu Ecogarantie. Splnením prísnych kritérií je garantovaný ekologicky dokonalý produkt.

Ideálne pre dôkladné vyčistenie predovšetkým v prípade dlhodobého nepoužitia prístroja alebo nikdy alebo dlhšiu dobu nebol čistený. Aktívne odstraňuje nečistoty, vodný kameň a mastnotu. Čistič sa dostane aj do obzvlášť neprístupných miest, ako je bubon, rúrky a vykurovacie tyče.

Odstraňuje pachy a stará sa o gumené a kovové časti. Predídete tak poruchám a predĺžite životnosť stroja. Pravidelné používanie pomáha chrániť a udržiavať stroj a zaisťuje energeticky úsporné plákanie alebo pranie.

Obal je z recyklovaného kartónu vyrobeného z trávy, ktoré obsahuje až 30%. 100% recyklovateľné.

Použitie: Umývačka: Použite 1 sáčok na jeden umývací cyklus. Vyprázdnite umývačku. Naplňte čistiacu priehradku obsahom vrecka, zvyšný prášok nasypte po povrchu otvorených dvierok umývačky. Zvoľte a spustite umývací program s najvyššou teplotou.

Práčka: Použite 1 sáčok na jeden čistiaci cyklus. Nasypte prostriedok do hlavnej priehradky na prací prostriedok. Spustite hlavný prací cyklus (aspoň na 60°C) bez pridaného pracieho prostriedku a bielizne.

Zloženie: <5% aniónové povrchovo aktívne látky. Ďalšie zložky: kyselina citrónová. 100% ingrediencií je prírodného pôvodu.

PH: 0,0

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prostriedky na riad
Prostriedky na riad: Do umývačky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: