Čistiaci olej Ružové drevo - Original ATOK

Kód: OATB1011E
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
od €11,82

Zvoľte variant

Je vhodný najmä na suchú, citlivú, zapálenú pleť.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
do 7 dní | OATB1011E
€11,82
Obsah: 200 ml
do 7 dní | OATB1011G
€21,15

Podrobný popis

Účel použitia: na čistenie a odlíčenie pleti. 

Odporúčania: vhodný k jemnému, šetrnému, ale predovšetkým veľmi účinnému čisteniu pokožky. 

Popis: prípravok obsahuje vysoko kvalitné rastlinné oleje, ktoré umožňujú jemné, šetrné, ale predovšetkým veľmi účinné čistenie pokožky. 

Účinky: čistí, upokojuje, zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky. 

Typ pokožky: suchá, citlivá, zapálená. 

Aróma: kvetinová s nádychom dreva. 

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, z pšeničných klíčkov a sójový, éterický olej ružové drevo, emulgátory, chlorofyl, vitamíny A, E. 

Spôsob použitia: niekoľko kvapiek oleja nanesieme na pokožku tváre a dekoltu a jemne rozotrieme. Po krátkom pôsobení tvár dôkladne opláchneme vlažnou vodou. V prípade, že potrebujeme pleť odlíčiť, nanášame olej na suchú pokožku, po krátkom pôsobení ho odstránime tampónom a tvár umyjeme vlažnou vodou. 

TIP: po odlíčení hydrofilným olejom odporúčame pokožku dočistiť pleťovou vodou alebo tonikom a následne ošetriť regeneračným olejom alebo krémom vybraným podľa typu pleti.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním.Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: