Červená modrinka - Chuang Shang Run Hua tinktúra z čínskych bylín YaoMedica

Kód: YM082
Značka: YaoMedica
€11,76

Zvoľte variant

Tinktúra z čínskych byliniek podľa receptúry tradičnej čínskej medicíny. Bolestivé poranenia, pomliaždeniny, narazeniny. Zmes je určená na vonkajšie použitie. Rozbíja horúce krvný stázy.

Detailné informácie

Obsah: 50 ml
3 - 7 dní | YM082
€11,76

Podrobný popis

Tinktúra Červená modrinka vychádza z receptu tradičnej čínskej medicíny Chuang Shang Run Hua.

Tinktúra rozbíja Xue Re Yu (horúce krvný stázy). Čínska medicína verí, že v tele prúdi energia Qi v dráhach, ktoré sa nazývajú meridiány. Z nejakého dôvodu sa občas začne blokovať. Neskôr sa začne blokovať aj krv a vzniká Xue Yu (krvné stázy). Táto stázy môže vzniknúť aj náhle potrebné nejakým úrazom. A často má tendenciu sa zahrievať. Vzniká potom Xue Re Yu (horúce krvný stázy). Aby Qi a Xue mohli voľne prúdiť treba blokády rozbiť. Niekedy majú ľudia tendenciu tieto stavy “ľadovať”. Lepšie voľbou je stagnáciu rozhýbať, než zachladit. Dobrou voľbou je potom akupunktúra alebo táto tradičná zmes.
Archangelika v tejto zmesi podporuje normálne funkcie krvného systému a normálny stav kĺbov a chrupaviek – metabolizmus.
Nepôsobí ako analgetikum, ale rieši príčinu problému.

ZMES JE URČENÁ NA VONKAJŠIE POUŽITIE

Hlavné zameranie: bolestivé poranenia, blokáda/stagnácia v mieste poranenia, ktorú treba rozhýbať, narazeniny, pomliaždeniny.

Účinky podľa čínskej medicíny: 
rozbíja Xue Re Yu (horúce krvný stázy)

Zloženie: 
voda, alkohol  
San Ke Zhen - dráč wallichov, kôra - Rad. berberidis -  4,3g
Zhi Zi - gardénia jazmínová, plod - Fruc. gardeniae - 4,3g
Hong Hua - svetlica farbiarska, kvet - Flo. carthami tinctorii - 4,3g
Huang Bai -  korkovník amurský, kôra - Cort. phellodendri - 4,3g
Mo Yao - myrhovník pravý, glejoživica - Res. myrrhae - 4,3g
Ru Xiang - kadidlovník pravý, glejoživica - Res. olibanum (gummi olibanum) - 4,3g
Xue Jie - dračia krv, živica - Sanguis draconis - 4,3g
Lu Lu Tong - ambrovník čínsky, plod - Fruc. liquidambaris - 4,3g
Dang Gui Wei - angelika čínska, koncová časť koreňa - Rad. extremas angelicae sinensis - 4,3g

Ideálne zloženie, maximálna sila a účinnosť 
Základom alkoholových tinktúr YaoMedica sú čínske bylinky a huby. Na dosiahnutie maximálnej účinnosti používame len tú najkvalitnejšiu surovinu. Bylinky či huby najprv na špeciálnom stroji podrvíme na veľmi jemný prášok, ďalej ich macerujeme v 50% liehu až jeden mesiac. Macerát každý deň dynamizujeme a hotové tinktúry už nijako neriedime. Čo je veľmi dôležité. 

Mechanizmus uvoľňovania účinných látok pri macerácii v 50% alkohole je oveľa intenzívnejší v porovnaní s bylinnými odvarmi či horúcovodnými extraktmi. Pri užívaní tinktúr dochádza k uvoľňovaniu účinných látok už v ústnej dutine, čo prispieva k vyššej účinnosti. 

Jednotlivé receptúry YaoMedica tinktúr vychádzajú zo skúseností a overených postupov tradičnej čínskej medicíny, ktorá tu existuje už viac ako 4 000 rokov. Jej pohľad na človeka je celostný. Na telo sa pozerá ako na celok a zároveň ho chápe ako súčasť okolitého prostredia. Rovnováha a harmónia, to je cesta, ako sa vysporiadať s mnohými ťažkosťami, ktoré nám prináša súčasný životný štýl. A to nielen na úrovni fyzického tela, ale aj na úrovni psychickej.

 

Vonkajšie použitie: Nanášajte v tenkej vrstve na postihnuté miesto a vmasírujte do kože. Podľa potreby opakujte až trikrát denne

Obsah balenia:  50ml = 1100 kvapiek
 
 Upozornenie : Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne aditíva. Prípadný zákal alebo zrazeniny nie sú na závadu. 

Produkty na týchto stránkach sú doplnkami stravy. Nejde o lieky a nie je možné ich za predpísané lieky zamieňať.
 
Zdravotné tvrdenia o tinktúrach nám zakazuje legislatíva EÚ. Viac informácií o hubách a bylinných zmesiach nájdete vo verejne dostupných zdrojoch a na internete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: