Ruky ako v bavlnke

Pokožka na rukách je extrémne namáhaná počas celého roka. Či už sú to zimné mrazy, jarné práce v záhrade alebo sucho v lete, ruky treba stále chrániť a ošetrovať.

Prírodná kozmetika nám ponúka výživné a ochranné krémy so špeciálnym zložením na ochranu citlivej pokožky rúk. Receptúry z prírody sú rokmi overené. Základné suroviny, ktoré sa používajú v kvalitných prírodných krémoch na ruky sú bambucké maslo, olivový olej, jojobový olej, kokosový olej, olej z granátového jablka a ďalšie. Výživné krémy obsahujú viac olejnatých zložiek, aby bola pokožka dobre ošetrená a chránená.

Pomáhajú vytvoriť ochranný film, ktorý kožu chráni pri styku s vodou alebo  pri manuálnych  prácach.

Základ krémov je vždy obohatený o bylinkové extrakty, ktoré pomáhajú hojiť drobné poranenia, odreninky, zádery... Najčastejšie sa pridávajú bylinky ako nechtík, ľubovník, rakytník...Majú hojivé a antiseptické účinky.

Prírodné krémy na ruky môžete používať kedykoľvek počas dňa. Majú nádhernú vôňu a ich použitie je príjemným sprestrením dňa. Budete mať dobrý pociť, že robíte niečo pre svoje zdravie aj krásu.

Prírodné krémy na ruky neobsahujú žiadne škodlivé látky ako parafínové oleje, vazelínu, parabény, či syntetické vône.

Receptúry obsahujú len samé prírodné suroviny, ktoré sa prirodzene zabraňujú starnutiu pokožky a dlho ju udržiavajú svieži mladý vzhľad.

Naše prírodné tipy pre extra starostlivosť o ruky:

FotkyFoto_104752475_XS

Čisté bambucké maslo - hotový balzam na suchú pokožku rúk. Je vhodné pre alergikov a veľmi citlivé ruky, pretože okrem bambuckého masla neobsahuje už žiadne iné zložky. Výborne premasťuje a ošetruje. Má len veľmi jemnú, takmer nebadateľnú vôňu bambuckého masla.

Regeneračný krém na ruky Granátové jablko Weleda - Luxusný krém na ruky pre dámy, ktoré si na kvalitu potrpia. Tento krém obsahuje veľa nenasýtených mastných kyselín. Podporuje regeneráciu buniek a pôsobí proti starnutiu pokožky. Ošetruje pigmentové škvrny. Má zaujímavú korenisto citrusovú vôňu s nádychom luxusu.

Ľubovníkový krém na ruky marre Original ATOK - Vďaka extraktu z ľubovníka výborne ošetruje namáhanú popraskú pokožku rúk. priaznivo pôsobí na pokožku so sklonom k tvorbe ekzémov. Je vhodný pri častom umývaní rúk. Má príjemnú bylinkovo citrusovú vôňu.

Naša ponuka prírodných krémov na ruky