Agili-Dog cdVet

Kód: CDV3351
Neohodnotené
Značka: CD Vet
od €22,68

Zvoľte variant

Prírodný prípravok pre psov na podporu vitality a energie. Vhodný pre psov v záťaži, pri chorobe, po operácii, pri náročnom tréningu.

 

Detailné informácie

Obsah: 250 g
Momentálne nedostupné | CDV3352
€34,61
Obsah: 600 g
Momentálne nedostupné | CDV3353
€120,68
Obsah: 70 g
Momentálne nedostupné | CDV3351
€22,68

Podrobný popis

Veterinárny prípravok

Používa sa pri všeobecnej slabosti, nedostatku agility, po ochorení či operácii, v tréningu

Čisto prírodný sypký doplnok výživy pre psy z ľanových semiačok, pivovarských kvasníc a z hrubo drvených bylin (ostropestrec mariánsky, žihľava, púpava lekárska, ginkgo dvojlaločné, zázvor obyčajný), ktorý organizmu dodáva ľahko vstrebateľné prírodné vitamíny, stopové prvky, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny, elektrolity a železo.

Účinnosť – Starostlivo vybrané byliny významne podporujú krvný obeh, fyziologické funkcie orgánov (napr. pečene a obličiek) a pochody látkovej výmeny, ktoré sú potrebné pre rast svalov, pre regeneráciu a výkonnosť pohybového aparátu (kĺby, šľachy, väzy, svaly). Výživné látky a byliny pôsobia proti voľným radikálom a oxidačnému stresu.

Podpora – pre posilnenie kondície podávame psom v záťaži, dospelým psom a seniorom so zníženou koncentráciou, s celkovou slabosťou, pri poklese vitality, pri apatii, po pôrode, po ochorení alebo operácii a pred väčším výdajom energie. Pravidelné kŕmenie sa môže pozitívne prejaviť na výkonnosti športových psov predovšetkým v súvislosti s výdržou a rýchlosťou.

Zloženie
Ľanové semiačka, sladový kvet, hloh, pivovarské kvasnice, ostropestrec vňať, žihľava, brezový list, rozmarín, púpava, ginkgo, zázvor.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 31,2 % • hrubý tuk 15,4 % • hrubá vláknina 11,5 % • hrubý popel 5,4 %.

Doplňkové látky na kg:
Nutriční doplňkové látky: L-Lysin-Monohydrochlorid 130 g, DL-Methionin 55 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Agili-Dog neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Krmné doporučení
Malý pes do 10 kg: 0,5–1 odměrka denně
Střední pes 10–30 kg: 1–2 odměrky denně
Velký pes nad 30 kg: 2–3 odměrky denně
Jedna (zarovnaná) odměrka odpovídá cca 3 g.

Způsob podávání
Na drobno drcené (příjemně vonící) cdVet byliny doplňku výživy Agili-Dog jsou zamícháním do namočeného (nebo vlhkého) krmiva zvířaty bez problémů přijímány. Alternativně cdVet Agili-Dog zamícháme do jejich oblíbené pochoutky (mleté maso, konzerva, játra, rybičky nebo tuňák v oleji, jogurt, sýr apod.).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: