Zábal na vlasy Lupulan - Original ATOK

Kód: OATB1082E
Náš tip
Neohodnotené
Značka: Original ATOK
€8,51

Zvoľte variant

Je vhodný na odstránenie lupín a ich nepríjemných sprievodných javov, ako je svrbenie a začervenanie pokožky.

Detailné informácie

Obsah: 100 ml
do 7 dní | OATB1082E
€8,51

Podrobný popis

Odporúčanie: na odstránenie lupín a ich nepríjemných sprievodných javov, ako je svrbenie a začervenanie pokožky. Komplex vysoko účinných éterických olejov a bylinných extraktov, ktorý pôsobí dlhodobo a umožňuje zbaviť sa lupín bez použitia chémie.

Účinky: narušuje štruktúru premnožených mikroorganizmov spôsobujúcich tvorbu lupín, pokožku regeneruje a upokojuje.

Typ vlasov: všetky, najmä však postihnuté niektorým z vyššie uvedených problémov.

Aróma: jemná, sladká, mandľová.

Zloženie: rastlinný olej sójový, éterické oleje - pižmový a mandľový, emulgátory, glycerín, vosk, vitamín E, provitamíny, voda.

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Na vlhkú vlasovú pokožku nanesieme primerané množstvo balzamu a krátko masírujeme. Necháme ho pôsobiť najmenej 4 hodiny, najlepšie však cez noc, aby účinné látky mali dostatok času k preniknutiu do pokožky a narušenie štruktúry kvasiniek. Ráno vlasy dôkladne opláchneme teplou vodou a vlasy bežným spôsobom upravíme. Spočiatku odporúčame častejšie, aj každodenné používanie. Neskôr, pre udržanie optimálneho stavu vlasovej pokožky, v kúrach pokračujeme s predĺženými intervalmi aplikácií. Ich frekvencia závisí na individuálnom typu vlasov a intenzite ich poškodeniu.

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry, masky
Starostlivosť o vlasy: Kúra na vlasy
TYPY VLASOV: lupiny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: