XIAO QING LONG WAN - PILULKA TYRKYSOVÉHO DRAKA

Kód: TCM001
Značka: Lanzhou
€9,39

Zvoľte variant

Nachladnutie so zimomravosťou, kašľom a veľkým zahlienením. Dýchavičnosť pri infekcii.

Detailné informácie

Objem: 200 guľôčok/ 33g
Na sklade | TCM001
€9,39

Podrobný popis

XIAO QING LONG WAN - PILULKA TYRKYSOVÉHO DRAKA

nádcha - kašeľ s vykašlávaním riedkych bielych hlienov

Zmes sa užíva v prípadoch skorého štádia nachladnutia spojených s predchádzajúcim oslabením a podchladením pľúc. Výsledkom je zimomravosť a zvýšená teplota, kašeľ s obtiažným vykašliavaním veľkého množstva bielych hlienov, nádcha a celková únava tela. V dôsledku infekcie a zahlienenia sa môže tiež objaviť nechutenstvo, plnosť v žalúdku po jedle a pocit na zvracanie.

Dávkovanie a doba užívania: 3x denne 8 guľôčok, v akútnych situáciách možno dávku zvýšiť až na 15 guľôčok 3x denne. Podáva sa do skončenia akútnych príznakov (t.j. rozlámanosť, obava z vetra a chladu, kašeľ).

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Deti od 3 do 12 rokov užívajú 3 x denne 4 guľôčky.

GUI ZHI (Ramulus Cinnamomi Cassiae) je bylinou uvoľňujúcou povrch tela, ktorá podporí potenie, ZI SU ZI (Fructus Perillae), ZI WAN (Radix Asteris Tartarici) a XING REN (Semen Armeniacae Amarum) utišuje kašeľ a dýchavičnosť, BAI SHAO (Radix Paeoniae Lactiflorae) a WU WEI ZI (Fructus Schisandrae Chinensis) vyvažujú povrchové pôsobenie GUI ZHI (regulácia nadmerného potenia), BAN XIA (Rhizoma Pinelliae Praep.) uvoľňuje hlien z pľúc, GAN JIANG (Rhizoma Zingiberis Officinalis) zahrieva zachladené pľúca a SHENG GAN CAO (Radix Glycyrrhizae Uralensis) jednotlivé zložky zmesi vzájomne harmonizuje.

Výrobca: Lanzhou Taibao Pharmaceutical Factory. Výrobca je držiteľom certifikátu GMP (Good manufacture practice), oprávňujúceho export do európskych krajín, Austrálie, Japonska.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: